Nasiona konopi BabaYaga 15+5

424  z VAT

Nasiona konopi Babayaga to doskonały wybór dla tych, którzy szukają łatwej w uprawie marihuany do relaksu po ciężkim dniu. W tym pakiecie czeka na Ciebie piętnaście wspaniałych nasion marihuany oraz mnóstwo prezentów, które na pewno Ci się spodobają.

Opis

Nasiona konopi Babayaga – opakowanie 15szt.

Babayaga to automatycznie kwitnąca odmiana hybrydowa odmiany Diesel z lekką przewagą indica i zawartością THC do 19%. Główne zalety to doskonała wydajność – do 150 g
na roślinę, wysoką odporność na stres i choroby oraz absolutnie wyjątkowy smak i aromat. Bardzo dobrze nadaje się do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

Jeśli zastanawiasz się, co znajduje się w paczce 15 nasion Babayaga, odpowiedź jest oczywista. Dla wszystkich entuzjastów i kolekcjonerów przygotowano pudełko pełne prezentów. Piętnaście bambusowych etykiet na doniczki z nazwą odmiany, pozłacana moneta kolekcjonerska ONE NUKA w plastikowym pudełku oraz absolutnie doskonały młynek do marihuany z logo Nukaseeds. Oczywiście są też nasiona marihuany Babayaga zapakowane w metalowe pudełko w kształcie bomby, które można wykorzystać jako brelok do kluczy.