05/03/2023

Czy marihuana może dać ci lepsze lub wielokrotne orgazmy?

Niektórzy twierdzą, że podczas marihuanowego haju łatwiej jest osiągnąć orgazm, który jest też przyjemniejszy, dłuższy itp. Twierdzą nawet, że marihuana pomaga im osiągnąć wielokrotne orgazmy.

Match.com opublikował zaktualizowane wyniki ankiety przeprowadzonej wśród singli w Ameryce, która ujawnia, że spośród 5,500 badanych osób, „samotni palacze są o 109% bardziej skłonni do przeżywania wielokrotnych orgazmów”.

Czym dokładnie jest orgazm wielokrotny?

wielokrotne orgazmy - marihuana

Strona zasobów seksualności Scarleteen definiuje orgazm jako wydarzenie zwykle w odpowiedzi na fizyczną lub intelektualną stymulację seksualną, kontrolowaną przez mimowolny układ nerwowy. Orgazm często powoduje skurcze mięśni w genitaliach i wokół nich, inne skurcze mięśni w całym ciele oraz uczucie seksualnego uwolnienia i/lub napięcia. Orgazmy wielokrotne są doświadczane w różny sposób przez różne osoby. Dla niektórych osób jest to szybka seria orgazmów, występujących w ciągu kilku sekund od siebie. Dla innych może to być pojedynczy orgazm, po którym następuje krótka przerwa, a następnie kolejny pojedynczy orgazm. Dla jeszcze innych może to być pobudzenie, stymulacja, po której następuje orgazm, całkowite rozwiązanie mówi o powrocie twojego ciała do stanu sprzed pobudzenia, po którym następuje dalsze pobudzenie, stymulacja i orgazm.” Orgazmy są odczuwane i doświadczane różnie przez różnych ludzi. Niektórzy czują to wybuchowe uwolnienie napięcia. Inni czują szybki skurcz i uwolnienie w ich obszarze miednicy. Niektórzy mogą doświadczyć wytrysku w momencie orgazmu, ale inni mogą mieć wytrysk przed lub po orgazmie, lub niezależnie od orgazmu. Czasami uczucie intensywnego uwolnienia może wystąpić bez żadnej fizycznej stymulacji.

Jak stworzyć środowisko sprzyjające orgazmowi

Jeśli chcesz pomóc stworzyć środowisko sprzyjające przyjemności i orgazmowi, bez względu na to, ile razy się zdarzy (jeśli w ogóle!), oto kilka sugestii:

wielokrotne orgazmy

Wyeliminuj czynniki rozpraszające. Wyznacz sobie czas, aby skupić się na wszystkich rzeczach, które sprawiają, że twoje ciało czuje się dobrze. Ustaw telefon na ciszę, idź gdzieś, gdzie nikt Ci nie będzie przeszkadzał i ciesz się tym.

Traktuj orgazm jako bonus, a nie priorytet. Jak już wspomniałem, zbytnie skupianie się na orgazmie podczas seksu w rzeczywistości utrudnia osiągnięcie orgazmu w ogóle, nie mówiąc już o wielokrotnym orgazmie. Zamiast tego skup się na tym, co daje ci największą przyjemność w danym momencie.

Używaj (i nie używaj) swoich mięśni. Możesz aktywować swoje dno miednicy, kurcząc mięśnie rdzenia, a także mięśnie pośladków, ud i łydek. Wiele osób uważa, że to napięcie ułatwia osiągnięcie orgazmu, ponieważ orgazm jest po prostu mimowolnym uwolnieniem napięcia mięśniowego. Na przykład, aby mieć stymulujący orgazm, muszę leżeć z rozciągniętymi i napiętymi nogami. Dosłownie nie mogę mieć orgazmu, jeśli moje nogi są zgięte lub niezgięte. I odwrotnie, niektórzy ludzie uważają napięcie za rozpraszające lub szkodliwe dla ich przyjemności z powodu skurczów mięśni lub pozycji, którą muszą przyjąć, aby ułatwić orgazm. Eksperymentuj z wykorzystaniem mięśni, aby znaleźć to, co działa najlepiej dla ciebie.

Weź głęboki oddech. Poważnie. Musisz być w stanie oddychać. Wiele osób wstrzymuje oddech w różnych momentach podczas przyjemnych doznań. Wstrzymywanie oddechu lub branie szybkich, płytkich oddechów (tylko na wysokości klatki piersiowej) może w rzeczywistości wywołać reakcję stresową, która jest antytezą przyjemności. Kontynuuj oddychanie do przepony w klatce piersiowej. Udawaj, że ssiesz vape pen: wdech przez cztery sekundy, przerwa na jedną sekundę i wydech przez osiem sekund. To aktywuje twój przywspółczulny układ nerwowy i przynosi twój ciało z zamrożenie tryb.

Jak marihuana może pomóc w osiągnięciu lepszego lub nawet wielokrotnego orgazmu ?

marihuana i wielokrotny orgazm - zadowolona dziewczyna

Badanie Match.com nie dało wyjaśnienia poza statystyką, więc jest to tylko spekulacja tutaj, ale jest to podejrzenie, że marihuana jest przydatna, ponieważ ułatwia relaks i mindfulness, dwa kluczowe elementy przyjemnych uczuć. Jeśli wiesz, że masz tendencję do utknięcia w głowie, spróbuj odmiany o wysokiej zawartości CBD, takiej jak Cleopatra. Dla tych, którzy chcą wzmocnić doznania, spróbuj odmiany marihuany, która sprawia, że jesteś bardzo wrażliwy, jak Megaton, czy Paradox.

Jaki wpływ miała marihuana na Twoje doświadczenie wielokrotnych orgazmów? Zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami w komentarzach.

Powiązane artykuły :

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Sakul

05/03/2023

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy