31/05/2021

Dlaczego warto wybrać automatycznie kwitnącą odmianę marihuany?

Dlaczego powinieneś wybrać odmianę marihuany automatycznie kwitnącą? Mamy kilka informacji, które pomogą Ci zdecydować, jakie nasiona marihuany wybrać.

1. Rośliny automatycznie kwitnące są dyskretnedyskretne samokwitnące rośliny marihuany

Samokwitnące gatunki marihuany są bardzo dyskretne i poza charakterystycznym zapachem mogą nie przyciągać uwagi na pierwszy rzut oka. Ze względu na ich krótki wzrost i ogólnie mniejsze rozmiary, odmiany te nadają się do upraw partyzanckich lub ogrodów eksponowanych, gdzie nie będą przyciągać niepotrzebnej uwagi.

2. Roślina jest odporna na zimno, stres i pleśń.

ruderalis roślina konopi

Dzięki genom ruderalis w swoim drzewie genealogicznym, konopie automatycznie kwitnące są zazwyczaj bardzo odporne na niskie temperatury. Kolejną wielką zaletą jest ich odporność na pleśń i szkodniki. Cechy te wynikają głównie z zimnego i niesprzyjającego klimatu Rosji, Chin i Kanady, skąd gatunek ten rzeczywiście pochodzi.

3. Nadaje się zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz

Auto marihuana roślina na zewnątrz

Mimo że w większości krajów UE nie wolno uprawiać konopi indyjskich, w innych krajach może być inaczej. W tym przypadku można zadać pytanie, które brzmi mniej więcej tak: Która marihuana nadaje się do uprawy na zewnątrz, a która do uprawy w pomieszczeniach.
W tym przypadku nasiona marihuany automatycznie kwitnące są dobrym wyborem dla Ciebie, ponieważ nadają się zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Obie metody uprawy są łatwe i trudno się pomylić z tymi odmianami.

Mimo, że większość roślin automatycznie kwitnących ma mniej więcej te same cechy, istnieją również odmiany, które można określić jako najlepsze marihuany automatycznie kwitnące na rynku bez żadnych zastrzeżeń.

Jeśli skusisz się na te super mocne rośliny, polecamy Ci odmiany automatycznie kwitnące marihuany Banshee i Tokamak. Są one bardzo wysokiej jakości i nie zawiodą Cię.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

31/05/2021

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy