28/05/2021

Dlaczego warto wybrać nasiona marihuany Paradox?

Nasiona marihuany Paradox są jednymi z najlepszych odmian feminizowanych marihuany. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Logo Paradox z ogromnym pączkiem

Wspaniała i stabilna odmiana marihuany

Część afgańska zapewnia Paradoxowi doskonałą stabilność i odporność, co oznacza, że różnice między roślinami w tych samych warunkach będą minimalne z Paradoxem. Jest dość twarda i wybaczy ci kilka błędów, ale mimo to nie powinieneś starać się jej zbytnio forsować. Możesz użyć każdej techniki stresu, LST i HST. A combination of bending and topping should be fine.You can use any stress technique, LST and HST.

Maksymalna wydajność po ośmiu tygodniach

Nuka Paradox zapewnia maksymalne zbiory, jakie można uzyskać z sativy, a czas kwitnienia wynosi około 8 tygodni. Paradox bardzo szybko produkuje masywne i mocne buds. W przypadku innych odmian marihuany zazwyczaj trzeba wybierać między szybkością a produkcją, ale nie w przypadku Paradox.

Zawartość opakowania Paradox

Oprócz luksusowej odmiany, możesz cieszyć się wspaniałymi pakietami,które są dostępne w 3, 5, 10 i 15 wariantach.We wszystkich pakietach znajdziesz oczywiście nasiona, ale przechowywane w plastikowej torebce i ukryte w metalowym breloku w kształcie bomby. W zależności od liczby nasion, otrzymujemy również drewnianą etykietę do oznaczenia każdej doniczki. Opakowanie dziesięciu sztuk ma formę pudełka, w którym gustownie mieszczą się wszystkie powyższe elementy. Dodatkową atrakcją jest moneta kolekcjonerska z logo Nukaseeds. W opakowaniu z 15 nasionami otrzymujesz również młynek z logo Nukaseeds, pozostałe elementy są już dołączone.

Paradox by Nukaseeds jest w naszej stałej ofercie, więc przyjdź i zdobądź go.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

28/05/2021

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy