Polityka prywatności

Wszystkie podane dane osobowe, informacje o zakupionych towarach oraz wszelkie inne informacje dotyczące użytkownika są uważane za całkowicie poufne i zawsze będziemy ich bronić i chronić z pełnym szacunkiem. Wszystkie powierzone nam dane osobowe są i będą wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówień oraz przetwarzania w naszym systemie niezbędnym do funkcjonowania

Cenimy Twoją prywatność

Cannabis anonymous mask

Towar jest dobrze zapakowany, bez śladów reklam. Pudełko dokładnie owijamy taśmą nieprzezroczystą. Nie widać więc nawet skrzynek z nasionami, które są już zapakowane i opatrzone różnymi obrazkami i etykietami.

Żadne dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim za naszą zgodą i zawsze robimy i będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby zapobiec pozyskiwaniu tych informacji nawet wbrew naszej woli w jakikolwiek sposób.


Nuka Seeds zobowiązuje się do ochrony prywatności użytkowników i zachowania bezpieczeństwa wszelkich danych osobowych otrzymanych od użytkowników. Ściśle przestrzegamy wymogów przepisów o ochronie danych osobowych.

Nie sprzedajemy, nie wypożyczamy ani nie wymieniamy Państwa danych osobowych z żadną stroną trzecią w celach komercyjnych, poza niezbędnym wymogiem zatwierdzenia karty kredytowej/debetowej podczas zakupu.
Jeśli Gość chce zapisać się do naszego newslettera, prosimy o dane kontaktowe, takie jak imię i adres e-mail. Informacje te, podobnie jak wszystkie inne informacje, które gromadzimy, nie będą sprzedawane, udostępniane ani wynajmowane w żaden sposób niezgodny z warunkami ujawnionymi w niniejszym oświadczeniu.

Niniejsza strona internetowa zawiera linki do innych stron. Proszę pamiętać, że Nuka nukaseeds nie są odpowiedzialni za praktyki dotyczące prywatności stosowane na tych innych stronach. Zachęcamy naszych użytkowników, aby byli świadomi, kiedy opuszczają naszą stronę i aby czytali oświadczenia o prywatności każdej strony internetowej, która zbiera informacje umożliwiające identyfikację osoby.

Niniejsze oświadczenie o prywatności odnosi się wyłącznie do informacji zebranych przez tę stronę internetową.
Przestrzegamy ścisłych procedur bezpieczeństwa podczas przechowywania i ujawniania informacji, które nam przekazałeś, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi zgodnie z przepisami o ochronie danych. Nie gromadzimy wrażliwych informacji o użytkowniku, z wyjątkiem sytuacji, gdy użytkownik świadomie je udostępnia.

Rejestrujemy Państwa IP (numer protokołu internetowego) podczas pobytu na naszej stronie, zapisujemy te informacje, aby pomóc w zwalczaniu oszustw.

Utrzymujemy administracyjne, techniczne i fizyczne zabezpieczenia w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych znajdujących się pod naszą opieką i kontrolą.
Używamy plików cookie, aby stworzyć najlepsze doświadczenia użytkownika na naszej stronie internetowej. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookie z tej strony. Jeśli zarejestrujesz konto w naszym sklepie internetowym, będziemy przechowywać Twoje imię i nazwisko, adres i dane kontaktowe, jak również wszelkie informacje dotyczące złożonych przez Ciebie zamówień z następujących powodów: Niezbędność umowna (musimy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby móc wysłać Twoje zamówienie) oraz zgodność z obowiązkami prawnymi (Cele podatkowe / wypełnianie deklaracji VAT).

Jeśli chcesz otrzymać kopię swoich zapisanych danych lub jeśli chcesz, abyśmy zaktualizowali Twoje dane lub jeśli chcesz usunąć swoje dane, wyślij e-mail z prośbą na adres: [email protected]. Nie możemy usuwać danych, które jesteśmy zobowiązani przechowywać ze względów administracyjnych, prawnych lub bezpieczeństwa.

Stosujemy następujące procedury ochrony danych: regularne tworzenie kopii zapasowych, ograniczenia dostępu, szyfrowanie, pseudonimizacja, minimalizacja danych oraz regularne testowanie wszystkich tych technik. Jeśli dojdzie do naruszenia ochrony danych, poinformujemy o tym użytkownika(ów), którego(ych) dane dotyczą, oraz odpowiedni organ nadzorczy nie później niż 72 godziny po uzyskaniu informacji o takim naruszeniu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować
Image
kup nasiona konopi Nuka, zapoznaj się z naszą ofertą