Polityka prywatności

Wszystkie podane dane osobowe, informacje o zakupionych towarach oraz wszelkie inne informacje dotyczące użytkownika są uważane za całkowicie poufne i zawsze będziemy ich bronić i chronić z pełnym szacunkiem. Wszystkie powierzone nam dane osobowe są i będą wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówień oraz przetwarzania w naszym systemie niezbędnym do funkcjonowania

Cenimy Twoją prywatność

Image

Towar jest dobrze zapakowany, bez śladów reklam. Pudełko dokładnie owijamy taśmą nieprzezroczystą. Nie widać więc nawet skrzynek z nasionami, które są już zapakowane i opatrzone różnymi obrazkami i etykietami.

Żadne dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim za naszą zgodą i zawsze robimy i będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby zapobiec pozyskiwaniu tych informacji nawet wbrew naszej woli w jakikolwiek sposób.


Nuka Seeds zobowiązuje się do ochrony prywatności użytkowników i zachowania bezpieczeństwa wszelkich danych osobowych otrzymanych od użytkowników. Ściśle przestrzegamy wymogów przepisów o ochronie danych osobowych.

Nie sprzedajemy, nie wypożyczamy ani nie wymieniamy Państwa danych osobowych z żadną stroną trzecią w celach komercyjnych, poza niezbędnym wymogiem zatwierdzenia karty kredytowej/debetowej podczas zakupu.
Jeśli Gość chce zapisać się do naszego newslettera, prosimy o dane kontaktowe, takie jak imię i adres e-mail. Informacje te, podobnie jak wszystkie inne informacje, które gromadzimy, nie będą sprzedawane, udostępniane ani wynajmowane w żaden sposób niezgodny z warunkami ujawnionymi w niniejszym oświadczeniu.

Niniejsza strona internetowa zawiera linki do innych stron. Proszę pamiętać, że Nuka http://nukaseeds.com nie są odpowiedzialni za praktyki dotyczące prywatności stosowane na tych innych stronach. Zachęcamy naszych użytkowników, aby byli świadomi, kiedy opuszczają naszą stronę i aby czytali oświadczenia o prywatności każdej strony internetowej, która zbiera informacje umożliwiające identyfikację osoby.

Niniejsze oświadczenie o prywatności odnosi się wyłącznie do informacji zebranych przez tę stronę internetową.
Przestrzegamy ścisłych procedur bezpieczeństwa podczas przechowywania i ujawniania informacji, które nam przekazałeś, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi zgodnie z przepisami o ochronie danych. Nie gromadzimy wrażliwych informacji o użytkowniku, z wyjątkiem sytuacji, gdy użytkownik świadomie je udostępnia.

Rejestrujemy Państwa IP (numer protokołu internetowego) podczas pobytu na naszej stronie, zapisujemy te informacje, aby pomóc w zwalczaniu oszustw.

Utrzymujemy administracyjne, techniczne i fizyczne zabezpieczenia w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych znajdujących się pod naszą opieką i kontrolą.
Używamy plików cookie, aby stworzyć najlepsze doświadczenia użytkownika na naszej stronie internetowej. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookie z tej strony. Jeśli zarejestrujesz konto w naszym sklepie internetowym, będziemy przechowywać Twoje imię i nazwisko, adres i dane kontaktowe, jak również wszelkie informacje dotyczące złożonych przez Ciebie zamówień z następujących powodów: Niezbędność umowna (musimy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby móc wysłać Twoje zamówienie) oraz zgodność z obowiązkami prawnymi (Cele podatkowe / wypełnianie deklaracji VAT).

Jeśli chcesz otrzymać kopię swoich zapisanych danych lub jeśli chcesz, abyśmy zaktualizowali Twoje dane lub jeśli chcesz usunąć swoje dane, wyślij e-mail z prośbą na adres: support@nukaseeds.com. Nie możemy usuwać danych, które jesteśmy zobowiązani przechowywać ze względów administracyjnych, prawnych lub bezpieczeństwa.

Stosujemy następujące procedury ochrony danych: regularne tworzenie kopii zapasowych, ograniczenia dostępu, szyfrowanie, pseudonimizacja, minimalizacja danych oraz regularne testowanie wszystkich tych technik. Jeśli dojdzie do naruszenia ochrony danych, poinformujemy o tym użytkownika(ów), którego(ych) dane dotyczą, oraz odpowiedni organ nadzorczy nie później niż 72 godziny po uzyskaniu informacji o takim naruszeniu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować
Sarrah connor terminator
Wybierz swoje NUKA nasiona konopi