Recenzje i referencje

więc co mówią inni?

Leah Stevens

Gustav

- Masz tak wiele za tak niewiele. Nie potrzeba słów. Kocham to.

"- Właśnie kupiłem odmianę Cleopatra. Doręczyciele nie przejęli się zbytnio, bo pudełko miało kilka zadrapań. Na szczęście nie ma to wpływu na kiełkowanie. Jestem z niego bardzo zadowolony, a Megaton jest już w drodze."

-Bethany

Bethany Nuka seeds customer

"- Trzeci tydzień uprawy. Wszystkie rośliny wyglądają dokładnie tak samo. Dobra robota Nuka Seeds."

-Thomas

Thomas Nuka seeds customer

"- Chosen Cleopatra, bo CBD jest dobre dla kwestii bólowych związanych z moimi stawami i bólami mięśni. BTW opakowanie jest niesamowite."

-Kevin

Kevin Nuka seeds customer

"- Świetnie, nigdy nie widziałem tak hojnego opakowania w żadnym banku. Pudełko stoi już na półce, a nasiona są w wodzie, czekam z niecierpliwością co się wydarzy."

-Ella

Ella Nuka seeds customer

"- Robię marihuanę tylko do stosowania miejscowego, więc jestem jej ciekaw. Mam te rośliny na zewnątrz. Zdolność kiełkowania 9/10. Byłam zadowolona z prezentów, a zwłaszcza z etykiet."

-Ilja

Image

"- Mój przyjaciel polecił mi odmianę Paradox. Rośnie jak bóg. Naklejka w jednym miejscu była odklejona, ale to poniekąd moja wina :D. 10szt. następnym razem.
"

-Remi

Remi Nuka seeds customer

"- Pudełko i prezenty mnie dopadły. Kiełkowanie ponadprzeciętne. Gorąco polecam Nuka Seeds dla tych, którzy szukają dobrych nasion i czegoś ekstra z nimi."

-Jeannine

Jeannine Nuka seeds customer

"- Szybkość kiełkowania powyżej tabeli. Niekonwencjonalne opakowanie zdecydowanie zalecane. Czas dostawy trwał dłużej niż oczekiwano, ale to nie musi być wina banku nasion."

-Paul

Paul Nuka seeds customer

"- Robię to po raz pierwszy i to jest niesamowite. Z niecierpliwością czekam na inne modele."

-Piekarnik

Image

Obrazy zostały zanonimizowane

Wyślij nam swoją recenzję i otrzymaj nagrodę
Lub jeśli masz jakieś inne pytania

Zatwierdzam

cannabis lady illustration