Warunki i zasady Seedbank Nuka Seeds

Warunki działalności sklepu i e-sklepu nukaseeds.com

OBWIESZCZENIE O PODSTAWOWYCH PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH SPRZEDAŻY NASION KONOPI INDYJSKICH

Kiełkowanie nasion marihuany jest nielegalne w wielu krajach. Nasiona są więc sprzedawane wyłącznie w celach kolekcjonerskich dla osób pełnoletnich (osoby powyżej 18 roku życia).

Nasiona te są sprzedawane wyłącznie pod warunkiem, że ich stosowanie nie jest sprzeczne z przepisami obowiązującymi w danym kraju.

Wszystkie informacje o nasionach podawane są wyłącznie w celach edukacyjnych i kolekcjonerskich.

Nie zamierzamy wspierać, promować ani w żaden inny sposób inicjować produkcji, posiadania lub używania nielegalnych substancji.

PODKREŚLAMY, ŻE KAŻDY, KTO KUPUJE NASIONA, JEST ODPOWIEDZIALNY ZA TO, CO Z NIMI ZROBI.

Niniejsze Ogólne Warunki Handlowe (zwane dalej OWH) regulują stosunki pomiędzy kupującym i sprzedającym w sprzedaży towarów w sklepach internetowych nukaseeds.com pomiędzy firmą Nukaseeds Ltd (zwaną dalej "sprzedającym") i jej klientami (zwanymi dalej "kupującym").

Sprzedającym jest Nuka Seeds Ltd., 41 Temple Street, Sligo, F91V8XE, Irlandia, zarejestrowana jednostka gospodarcza :ID 675028, oferująca towary za pośrednictwem sklepu internetowego

Kupujący: Na początku stosunków handlowych kupujący przekazuje sprzedającemu tylko swoje dane kontaktowe, niezbędne do sprawnej realizacji zamówienia, lub dane, które chce mieć podane na dokumentach zakupu.

SPOSÓB DOSTAWY, PŁATNOŚCI I ZAMAWIANIA

Paczki wysyłamy w ciągu 12 -24 godzin od złożenia zamówienia. Paczka zostanie dostarczona do klienta w zależności od wybranego środka transportu i firmy kurierskiej danego państwa.

Nuka Seeds oferuje bezpłatną wysyłkę w EU dla zamówień powyżej 100 euro.

W przypadku przesyłek spoza EU wysyłka jest BEZPŁATNA dla zamówień o wartości powyżej 450 EUR.

Historię i status bieżących i przeszłych zamówień można również znaleźć w historii zamówień po zalogowaniu się do systemu.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA INFORMACJI

Sprzedający oświadcza, że wszystkie dane osobowe są poufne, będą wykorzystane tylko w celu realizacji umowy z kupującym i nie będą w żaden inny sposób ujawniane, z wyjątkiem sytuacji związanych z dystrybucją lub płatnością za zamówiony towar (przekazanie nazwy i adresu dostawy). Eshop zobowiązuje się nie przekazywać danych osobowych innym osobom w jakimkolwiek celu. i że będzie przechowywać te informacje tylko przez czas niezbędny, po którym sprzedający zobowiązuje się do zniszczenia tych informacji w całości.

patrz również Polityka prywatności

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odrzucenia każdego zamówienia po podaniu przyczyny. (np. podejrzenie nadużycia prawa lub niewystarczający wiek kupującego, itp.)

Kupujący jest świadomy, że zakup produktów, które znajdują się w ofercie handlowej sprzedającego, nie stwarza żadnych praw do korzystania z zarejestrowanych znaków towarowych, nazw handlowych, logo firmowego lub patentów sprzedającego lub innych firm, chyba że w konkretnym przypadku zostanie inaczej uzgodnione w drodze specjalnej umowy.

CENA

W sklepie internetowym są zawsze aktualne i obowiązujące ceny dla sklepu internetowego i sklepu stacjonarnego. Podane ceny zawierają podatek VAT.

Jedynie ceny specjalne i rabaty ilościowe mogą się różnić, ale jeśli poprosisz o specjalną cenę lub rabat ilościowy ze sklepu internetowego przy zakupie w sklepie, zostanie Ci on udzielony. Istnieje również możliwość zakupu towarów po cenie hurtowej bez podatku VAT.

W przypadku stałej współpracy i większych zakupów istnieje możliwość uzyskania specjalnych i indywidualnych rabatów. Rabat może być udzielony jednorazowo na jeden zakup, lub możliwe jest uzyskanie stale niższych cen. (W sprawie tej opcji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny).

ODPOWIEDZIALNOŚĆ OPERATORA I CELE SPRZEDAŻY

Operator sklepu internetowego zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności i konsekwencji spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem towarów sprzedawanych w tym sklepie internetowym. Informacje i towary przedstawione tutaj są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego i w żaden sposób nie promują nielegalnej działalności.

Składając zamówienie, klient potwierdza, że ma ukończone 18 lat i zamówił towar wyłącznie w powyższym celu i wyłącznie dla siebie. W przypadku, gdy operator sklepu Nukaseeds podejrzewa, że klient zamówił towary w celach innych niż określone dla celów sprzedaży lub z naruszeniem powyższych warunków i mogłoby dojść do ewentualnego rozprzestrzeniania się narkomanii, która jest nielegalna w Republice Irlandii, sklep internetowy zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia i pełnego zwrotu pieniędzy klientowi, jeśli zamówienie zostało już opłacone z góry.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA PRZEZ SPRZEDAWCĘ

Sprzedający zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia lub jego części w następujących przypadkach:

1) towar został już wyprzedany, nie jest już dostarczany lub produkowany i nie ma możliwości jego dostarczenia.

2) cena sprzedaży lub oznaczenie towaru w e-sklepie zawiera błąd i kupujący nie akceptuje skorygowanej ceny zakupu lub specyfikacji towaru lub jego wariantu, towar znacznie zmienił się w cenie dostawcy i kupujący nie akceptuje zmiany ceny.

NIEDOSTARCZONE PRZESYŁKI

(z jakiegokolwiek powodu) w przypadku prośby klienta o ponowną wysyłkę towaru, płatność za pobraniem zostaje zmieniona na płatność z góry (w celu zapobieżenia nieudanemu przyjęciu przesyłki).

INFORMACJE O PRODUKCIE

Informacje o produktach w sklepie internetowym sprzedawcy mają charakter poglądowy i mogą różnić się w szczegółach od dostarczonego towaru. W przypadku braku towaru w magazynie, w ciągu 2 dni skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie na podany przez Państwa numer.

Ponadto, jeśli z jakiegokolwiek powodu czas realizacji zamówienia wydłuży się do więcej niż 5 dni od złożenia zamówienia po wysyłce, skontaktujemy się z kupującym telefonicznie lub mailowo w celu osiągnięcia porozumienia.