Regulamin Seedbank Nuka Seeds

Ogólne warunki działalności sklepów i e-sklepów nukaseeds

Strony nukaseeds.com, nukaseeds. cz, nukaseeds. de, nukaseeds. es, nukaseeds. fr i nukaseeds.pl są obsługiwane przez firmę (zwaną inaczej sprzedawcą)

Firma: Nuka Trade s.r.o.
Miasto: Zlín - Louky
Ulica: Chaloupky 29
Kod pocztowy: 76302
ID firmy : 14380846
Numer podatkowy (VAT) : CZ14380846
Tel: +420777065628

Kiełkowanie nasion marihuany jest nielegalne w wielu krajach. Dlatego nasiona konopi są sprzedawane wyłącznie w celach kolekcjonerskich dla osób dorosłych (osób powyżej 18 roku życia).

Nuka Seeds radzi swoim klientom, aby przed rozpoczęciem kiełkowania nasion marihuany upewnili się co do obowiązujących w danym kraju praw i przepisów. Nuka Seeds nie ponosi odpowiedzialności za działania osób, które postępują niezgodnie z prawem i przepisami obowiązującymi w ich miejscu zamieszkania.

Nasiona marihuany powinny być przechowywane jako pamiątka przez osoby przebywające na terenach, gdzie uprawa marihuany nie jest legalna.

Zasady i procedury Nuka Seeds są zgodne z prawem Republiki Czeskiej, a Użytkownik poddaje się wyłącznej jurysdykcji sądów Republiki Czeskiej.

INFORMACJA O PODSTAWOWYCH PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH SPRZEDAŻY NASION KONOPI PRZEZ NUKASEEDS

Potwierdzasz, że jesteś pełnoletni i masz więcej niż 18 lat

Nasiona te są sprzedawane wyłącznie pod warunkiem, że ich stosowanie nie jest sprzeczne z przepisami obowiązującymi w danym kraju.

Wszystkie informacje o nasionach podawane są wyłącznie w celach edukacyjnych i kolekcjonerskich.

Nie zamierzamy wspierać, promować ani w żaden inny sposób inicjować produkcji, posiadania lub używania nielegalnych substancji.

PODKREŚLAMY, ŻE KAŻDY, KTO KUPUJE NASIONA, JEST ODPOWIEDZIALNY ZA TO, CO Z NIMI ZROBI.

Niniejsze Ogólne Warunki Handlowe (zwane dalej OWH) regulują stosunki między kupującym a sprzedającym w zakresie sprzedaży towarów w wyżej wymienionych sklepach internetowych prowadzonych przez Nuka Trade s.r.o. (zwaną dalej "sprzedającym") i jej klientów (zwanych dalej "kupującym").

Kupujący: Na początku stosunków handlowych kupujący przekazuje sprzedającemu tylko swoje dane kontaktowe, niezbędne do sprawnej realizacji zamówienia, lub dane, które chce mieć podane na dokumentach zakupu.

SPOSÓB DOSTAWY, PŁATNOŚCI I ZAMAWIANIA

Paczki wysyłamy w ciągu 12 -24 godzin od złożenia zamówienia. Paczka zostanie dostarczona do klienta w zależności od wybranego środka transportu i firmy kurierskiej danego państwa.

Nuka Seeds oferuje bezpłatną wysyłkę w EU dla zamówień powyżej 100 euro.

W przypadku przesyłek spoza EU wysyłka jest BEZPŁATNA dla zamówień o wartości powyżej 450 EUR.

Historię i status bieżących i przeszłych zamówień można również znaleźć w historii zamówień po zalogowaniu się do systemu.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA INFORMACJI

Sprzedający oświadcza, że wszystkie dane osobowe są poufne, będą wykorzystane tylko w celu realizacji umowy z kupującym i nie będą w żaden inny sposób ujawniane, z wyjątkiem sytuacji związanych z dystrybucją lub płatnością za zamówiony towar (przekazanie nazwy i adresu dostawy). Eshop zobowiązuje się nie przekazywać danych osobowych innym osobom w jakimkolwiek celu. i że będzie przechowywać te informacje tylko przez czas niezbędny, po którym sprzedający zobowiązuje się do zniszczenia tych informacji w całości.

patrz również Polityka prywatności

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odrzucenia każdego zamówienia po podaniu przyczyny. (np. podejrzenie nadużycia prawa lub niewystarczający wiek kupującego, itp.)

Kupujący jest świadomy, że zakup produktów, które znajdują się w ofercie handlowej sprzedającego, nie stwarza żadnych praw do korzystania z zarejestrowanych znaków towarowych, nazw handlowych, logo firmowego lub patentów sprzedającego lub innych firm, chyba że w konkretnym przypadku zostanie inaczej uzgodnione w drodze specjalnej umowy.

CENA

W sklepie internetowym są zawsze aktualne i obowiązujące ceny dla sklepu internetowego i sklepu stacjonarnego. Podane ceny zawierają podatek VAT.

Jedynie ceny specjalne i rabaty ilościowe mogą się różnić, ale jeśli poprosisz o specjalną cenę lub rabat ilościowy ze sklepu internetowego przy zakupie w sklepie, zostanie Ci on udzielony. Istnieje również możliwość zakupu towarów po cenie hurtowej bez podatku VAT.

W przypadku stałej współpracy i większych zakupów istnieje możliwość uzyskania specjalnych i indywidualnych rabatów. Rabat może być udzielony jednorazowo na jeden zakup, lub możliwe jest uzyskanie stale niższych cen. (W sprawie tej opcji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny).

ODPOWIEDZIALNOŚĆ OPERATORA I CELE SPRZEDAŻY

Operator sklepu internetowego zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności i konsekwencji spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem towarów sprzedawanych w tym sklepie internetowym. Informacje i towary przedstawione tutaj są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego i w żaden sposób nie promują nielegalnej działalności.

Składając zamówienie, klient potwierdza, że ma ukończone 18 lat i zamówił towar wyłącznie w powyższym celu i wyłącznie dla siebie. W przypadku, gdy operator sklepu Nukaseeds podejrzewa, że klient zamówił towary w celach innych niż określone dla celów sprzedaży lub z naruszeniem powyższych warunków i mogłoby dojść do ewentualnego rozprzestrzeniania się narkomanii, która jest nielegalna w Republice Irlandii, sklep internetowy zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia i pełnego zwrotu pieniędzy klientowi, jeśli zamówienie zostało już opłacone z góry.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA PRZEZ SPRZEDAWCĘ

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia lub jego części w następujących przypadkach:

1) towary zostały już wyprzedane, nie są już dostarczane lub produkowane i nie ma możliwości ich dostarczenia.

2) cena sprzedaży lub oznaczenie towaru w e-sklepie zawiera błąd, a kupujący nie akceptuje poprawionej ceny zakupu lub specyfikacji towaru lub jego wariantu, towar zmienił się znacząco w cenie dostawcy, a kupujący nie akceptuje zmiany ceny.

NIEDOSTARCZONE PRZESYŁKI

(z jakiegokolwiek powodu) w przypadku prośby klienta o ponowną wysyłkę towaru, płatność za pobraniem zostaje zmieniona na płatność z góry (w celu zapobieżenia nieudanemu przyjęciu przesyłki).

INFORMACJE O PRODUKCIE

Informacje o produktach w sklepie internetowym sprzedawcy mają jedynie charakter poglądowy i mogą różnić się w szczegółach od dostarczonych towarów. W przypadku braku towaru w magazynie, w ciągu 2 dni skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie na podany przez Państwa numer.

Ponadto, jeśli z jakiegokolwiek powodu czas realizacji zamówienia wydłuży się do więcej niż 5 dni od złożenia zamówienia po wysyłce, skontaktujemy się z kupującym telefonicznie lub mailowo w celu osiągnięcia porozumienia.