03/01/2023

Jak zrobić łzy feniksa?

Ekstrakt z konopi zwany łzami feniksa, instrukcja produkcji od samego Ricka Simpsona. Phoenix Tears to ekstrakt z konopi o znaczących korzyściach terapeutycznych.

Najlepsze rezultaty osiąga się, ekstrahując odmianę indica o zrównoważonej proporcji THC i CBD. Przeanalizuj dokładnie przepis, nie jest on trudny, ale trzeba zachować ostrożność. Ten artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny, Green Earth nie posiada tego ekstraktu i z pewnością go nie oferuje. Green Earth oferuje krople CBD i CBG oraz żywność i kosmetyki konopne z zarejestrowanych odmian konopi.

obrażanie łez feniksa

Dla tych, którzy chcą zacząć przyjmować ekstrakt z łez feniksa

Ekstrakt z konopi i łez feniksa obniża ciśnienie krwi. Jeśli przyjmujesz leki na nadciśnienie, być może wkrótce nie będziesz ich potrzebował. To samo dotyczy osób chorych na cukrzycę. Byłem świadkiem, jak ekstrakt z konopi regulował poziom cukru we krwi tak, że nie trzeba było podawać insuliny.

Nie jestem lekarzem i nie mam prawa mówić ludziom, co powinni robić. Osobiście nawet nie pomyślałbym o poddaniu się jakiejkolwiek formie leczenia raka oferowanej przez nasz system medyczny. Nie polecam przyjmowania ekstraktu podczas chemioterapii. Jaki jest sens robienia własnego lekarstwa, a potem podawania ci przez system medyczny ogromnych dawek trucizny.

Z mojego doświadczenia z lekami na bazie konopi wynika, że kiedy ktoś zaczyna przyjmować ekstrakt z konopi, zazwyczaj przestaje potrzebować większości leków farmaceutycznych. Ekstrakt z konopi łzy feniksa wydaje się być dobrze tolerowany z większością leków naturalnych. Jednak kilka razy słyszałem od osób, które próbowały łączyć go z lekami, że powodował u nich bóle brzucha itp. Jednak wszystkie te problemy ustąpiły, kiedy przestali brać leki na receptę.

Chciałbym powitać wszystkich, którzy dzięki tym informacjom spróbują pomóc tym, których kochają, w świecie prawdziwej medycyny. Jeszcze raz chciałbym Cię ostrzec, abyś był ostrożny podczas odparowywania rozpuszczalnika. Opary są bardzo łatwopalne. Nie trzymaj w pobliżu niczego gorącego, iskier, papierosów itp. Opary mogą się zapalić.

Ile ekstraktu należy zrobić i przyjąć?

Z pół kilograma suchych patyczków (kwiatów) otrzymuje się zazwyczaj około 60 gramów (55 – 60 ml) wysokiej jakości ekstraktu (łzy feniksa). Taka ilość ekstraktu wyleczy nawet najcięższe przypadki raka. Przeciętny człowiek zużywa taką dawkę w ciągu około trzech miesięcy. Wyciąg jest bardzo silny, dlatego należy zacząć od małych dawek. Dobrze jest zacząć od małej kropli FS wielkości ziarnka ryżu i przyjmować ją dwa do czterech razy dziennie. Po czterech lub pięciu dniach powoli zwiększaj dawkę dzienną.

Ciało stopniowo nabiera tolerancji na łzy feniksa i można je przyjmować coraz częściej. W przypadkach, gdy ludzie bardzo cierpią, zalecam szybkie zwiększanie dawki, aż ból zostanie zredukowany do akceptowalnego i tolerowanego poziomu. Dobrej jakości wyciąg z konopi powstrzyma ból nawet w przypadkach, w których morfina nie pomaga. Powierzchowne urazy można również leczyć ekstraktem z konopi – ból zwykle ustępuje w ciągu kilku minut.

Nie będę pod wpływem narkotyków?

Stosując powyższą procedurę, większości osób udaje się przejść przez całą terapię bez uczucia „naćpania”. W przypadku marihuany lekkie upalenie to nic wielkiego, efekty szybko się kończą, nawet jeśli ktoś weźmie za dużo ekstraktu. Mimo to nie dzieje się nic poważnego. Nikt nigdy nie umarł od leków z konopi.

Co z łzami feniksa i uzależnieniem?

Ekstrakt z konopi nie sprawia, że ciało chce przyjmować więcej. Jest nieuzależniający, nieszkodliwy i skuteczny w przypadku praktycznie wszystkich problemów zdrowotnych.

Jaka jest różnica między olejem konopnym a ekstraktem z konopi, czy to jest to samo?

Nie! Jest to ekstrakt z konopi, który sporządza się z kwiatów i małych liści rośliny konopi. Jest to wyciąg z rośliny konopi. W sklepach ze zdrową żywnością można kupić tylko olej z nasion konopi. Często jest mylony z wyciągiem. Chociaż jest również bardzo korzystna, nie zawiera wystarczającej ilości THC, aby mieć wpływ na raka i inne poważne choroby.

Rick Simpson

Jak należy stosować wyciąg z łez feniksa?

Wysokiej jakości ekstrakt można palić przy użyciu waporyzatora, przyjmować wewnętrznie lub miejscowo. W przypadku stosowania na skórę, dodaj wyciąg do kremów i maści.

Przepis na wykonanie łez feniksa

Zasoby

Potrzebujesz co najmniej pół kilograma dobrej jakości konopi. Ilość ekstraktu z każdej odmiany będzie różna. Jednak wszystkie one mogą być użyte do stworzenia ekstraktu z łez feniksa o niesamowitych właściwościach leczniczych.

Proces tworzenia łez feniksa:

 • Włóż całkowicie suchy surowiec do plastikowego pojemnika
 • Zalej ją wybranym rozpuszczalnikiem. Można używać różnych rozpuszczalników. Lubię używać czystej benzyny medycznej, ale kosztuje ona 500 dolarów za dwulitrowy pojemnik. Można również użyć 99% alkoholu izopropylowego (lub 96% alkoholu). Alkohol pochłania więcej chlorofilu roślinnego niż benzyna medyczna. Ekstrakty przygotowane z użyciem alkoholu są ciemniejsze, ale nie ma to wpływu na moc ekstraktu. Ekstrakty przygotowane przy użyciu eteru, benzyny medycznej, butanu i wielu innych rozcieńczalników mają bursztynowy i przejrzysty kolor. Jasne ekstrakty wyglądają oczywiście lepiej, ale ciemne mogą być równie skuteczne. Dzięki odpowiednim procedurom produkcyjnym w ekstrakcie pozostaje niewiele lub wcale pozostałości (ciał obcych). Od ośmiu lat używam ekstraktów przygotowanych przy użyciu różnych rozpuszczalników i nie zaobserwowałem żadnych szkodliwych efektów. Do ekstrakcji THC z pół kilograma suszu konopi (surowca) potrzeba około pięciu litrów rozpuszczalnika. Do przygotowania ekstraktu z jednej uncji (31 gramów) będziesz potrzebował maksymalnie pół litra rozpuszczalnika.
 • Zacznij spłycać i mieszać materiał roślinny za pomocą czystego (niepoddanego obróbce chemicznej) drewnianego patyczka lub czegoś podobnego. Zobaczysz, że nawet materiał zawierający rozpuszczalnik można łatwo rozdrobnić.
 • Uzupełniaj rozpuszczalnik, aż materiał wyjściowy będzie w nim całkowicie zanurzony. Kontynuuj mieszanie i rozdrabnianie materiału roślinnego za pomocą drewnianej pałeczki. THC jest uwalniane do rozpuszczalnika.
 • Kontynuuj to przez kolejne trzy minuty.
 • Przelej rozpuszczalnik do innego pojemnika. W tym momencie udało ci się wyekstrahować około 80% THC z materiału roślinnego.
 • Druga runda – powtórz proces, zalej materiał roślinny rozpuszczalnikiem, pozostaw na około trzy minuty, a uzyskasz pozostałe 20% THC z materiału.
 • Wlej mieszaninę rozpuszczalnika i ekstraktu do pojemnika, do którego wlałeś pierwszą partię.
 • Możesz wyrzucić lub zutylizować dwukrotnie użyty materiał roślinny.
 • Przelej mieszaninę rozpuszczalnika i ekstraktu do innego czystego pojemnika przez filtr do kawy.
 • Odparuj rozpuszczalnik. Z mojego doświadczenia wynika, że elektryczne urządzenie do gotowania ryżu może być bardzo dobrze wykorzystane. W moim urządzeniu do gotowania ryżu mogę ustawić dwie temperatury, niską i wysoką, a ponadto mieści ono 2,5 litra mieszaniny ekstraktu i rozpuszczalnika.
 • Wlej do garnka ekstrakt i rozpuszczalnik, mniej więcej do trzech czwartych objętości. Odparowanie musi odbywać się w dobrze wentylowanym miejscu. Skieruj wentylator na garnek, aby umożliwić parom ucieczkę. Opary są wysoce łatwopalne. W pobliżu nie mogą znajdować się żadne łatwopalne przedmioty. Uważaj na iskry, papierosy itp. Opary mogą się zapalić.
 • Włącz kuchenkę do gotowania ryżu i ustaw ją na dużym ogniu.
 • Pozostaw rozpuszczalnik do odparowania i stopniowo dodaj do garnka resztę mieszaniny ekstraktu i rozpuszczalnika.
 • Pod koniec odparowywania dodaj kilka kropli wody do mieszaniny ekstraktu i rozpuszczalnika. Ilość zależy od tego, z jakiego surowca zrobiłeś ekstrakt. Osobiście, kiedy robię ekstrakt z kilograma dobrej jakości patyczków, dodaję około dziesięciu kropli wody.
 • Kiedy w garnku pozostanie tylko około dwóch i pół centymetra mieszaniny ekstraktu i rozpuszczalnika, załóż rękawice kuchenne (oven mitts), weź garnek i zacznij delikatnie mieszać jego zawartość.
 • Kontynuuj wirowanie naczynia i mieszanie zawartości, aż rozpuszczalnik wyparuje. Kilka kropel wody pomaga poluzować pozostałości rozpuszczalnika i w pewnym stopniu chroni ekstrakt przed przegrzaniem. Kiedy rozpuszczalnik wyparuje, mój garnek automatycznie przełącza się na niską temperaturę. Eliminuje to ryzyko przegrzania ekstraktu. Temperatura ekstraktu nie powinna przekraczać 140 stopni Celsjusza.
 • Załóż rękawice kuchenne i wyjmij wewnętrzny pojemnik z ekstraktem z urządzenia do gotowania ryżu.
 • Ostrożnie przelej ekstrakt do pojemnika ze stali nierdzewnej.
 • Umieść słoik w dehydratorze lub postaw go na niskim źródle ciepła, np. na podgrzewaczu do kawy. Ostateczne odparowanie może trwać kilka godzin, ale cała woda i resztki lotne wyparują. Kiedy na powierzchni ekstraktu przestaje się coś dziać, jest on gotowy do użycia.
 • Wlej gorący ekstrakt z łez feniksa do fiolki lub przelej do plastikowej strzykawki, tak jak na filmie. Strzykawka ułatwia dozowanie ekstraktu.

Wyciąg z łez feniksa po schłodzeniu ma konsystencję gęstego smaru. Niektóre odmiany wytwarzają bardzo gęsty ekstrakt, który trudno wydobyć ze strzykawki. W takich przypadkach przed użyciem ekstraktu umieść strzykawkę w ciepłej wodzie na kilka minut.

Gdzie mogę uzyskać informacje na temat produkcji ekstraktu?

Osobom, które dopiero zaczynają robić wyciągi, polecam obejrzenie filmu Run From The Cure (który możesz obejrzeć na początku tego poradnika). Proces produkcji ekstraktu, który jest przedstawiony w filmie, jest dość surowy – wyprodukowany ekstrakt z łez feniksa nadal może leczyć raka. Lek ten lepiej byłoby produkować w kontrolowanym środowisku, z pomocą urządzeń do destylacji itp., tak aby można było wychwycić rozpuszczalnik i oczyścić ekstrakt.

Jednak większość ludzi nie rozumie zasad destylacji i nie ma dostępu do niezbędnego sprzętu. Dlatego celowo opisaliśmy najprostszą metodę, tak aby w razie potrzeby prawie każdy mógł zrobić łzy feniksa. Podobnie jak w filmie, powtarzamy, że proces ten może być niebezpieczny, jeśli nie będzie przestrzegany i nie bierzemy odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie tych informacji.

Zalecamy najwyższą ostrożność przy produkcji. Czołowy czeski naukowiec prof. Lumír O. Hanuš w swoim artykule o produkcji napisał:

Jak dawkować łzy feniksa?

Łzy Feniksa i kwiaty konopi

Normalny obywatel zazwyczaj zużywa całą dawkę terapeutyczną sześćdziesięciu gramów ekstraktu w ciągu dziewięćdziesięciu dni. Na początku leczenia zalecam przyjmowanie dawki wielkości suchego ziarna ryżu, czyli około ćwierć kropli, trzy razy dziennie. Po czterech dniach stosowania zacznij zwiększać dawkę co cztery dni, aż spożyjesz około jednego grama ekstraktu w ciągu dwudziestu czterech godzin, czyli trzy razy dziennie około 1/3 grama.

Gram (czyli nieco mniej niż mililitr) ekstraktu dziennie to zazwyczaj ilość, którą pacjenci są w stanie wstrzyknąć w ciągu pięciu tygodni stosowania. Po tym czasie mogą pozostać na tej dawce aż do ustąpienia nowotworu.

Dzięki stopniowemu zwiększaniu dawki organizm może powoli wykształcić tolerancję. Słyszałem od wielu osób, że nigdy nie „naćpały się” podczas leczenia ekstraktem. Każdy z nas ma inną tolerancję na narkotyki. Pamiętaj jednak, że waga i wzrost nie odgrywają dużej roli w tolerancji na ekstrakt z konopi.

Na początku leczenia ekstraktem z konopi należy pamiętać, że ciśnienie krwi będzie obniżone. Jeśli przyjmujesz tabletki na ciśnienie krwi, najprawdopodobniej nie będziesz ich potrzebował.

Lubię, gdy ludzie pozostają w swojej strefie komfortu podczas pobierania wyciągu. Prawda jest jednak taka, że im szybciej spożyjesz ekstrakt, tym większe masz szanse na przeżycie. Po leczeniu ludzie zazwyczaj przyjmują ekstrakt w znacznie mniejszym stopniu.

Jako dawkę podtrzymującą dobrze jest stosować od sześciu do dziesięciu gramów łez feniksa w ciągu roku. Nie lubię, kiedy ludzie przedawkowują ekstrakt, ale nawet wtedy nie ma nic złego w przedawkowaniu ekstraktu. Główne skutki uboczne tego środka to sen i odpoczynek, ale są to również ważne elementy procesu leczenia. Po około godzinie od zażycia ekstraktu zwykle otrzymasz informację, że powinieneś położyć się i odpocząć. Nie walcz z uczuciem senności, po prostu wyciągnij się i pozwól sobie odpłynąć. Zmęczenie w ciągu dnia, które czasami występuje podczas leczenia, zazwyczaj ustępuje w ciągu miesiąca. Jednak pacjenci nadal śpią bardzo dobrze w nocy.

Zalecam rozpoczęcie stosowania większych dawek łez feniksa tylko wtedy, gdy pacjenci chcą odstawić uzależniające i niebezpieczne leki przeciwbólowe. Osoby przyjmujące takie leki zazwyczaj zmniejszają dawkę środków przeciwbólowych o połowę po rozpoczęciu leczenia ekstraktem z konopi. Chodzi o to, aby zażyć wystarczającą ilość ekstraktu, który uśmierzy ból i pomoże pacjentowi w walce z objawami odstawienia tych niebezpiecznych leków.

Mówię ludziom, że po prostu doświadczą jednego lub drugiego: albo łzy feniksa wyleczą ich raka, albo – jeśli na leczenie jest już za późno – ułatwią im drogę do wieczności i pozwolą przynajmniej umrzeć z godnością.

Wskaźnik skuteczności leczenia raka za pomocą ekstraktu z konopi jest bardzo wysoki.

Jednak wiele osób, które się do mnie zgłaszają, jest już zbyt zniszczonych przez system medyczny i wszystkie chemioterapie, naświetlania itp. Zabiegi te powodują długotrwałe skutki, a osoby, które je stosowały, są najgorzej traktowane ze wszystkich.

Nie należy również zapominać o tym, że ekstrakt odmładza ważne organy.

np. trzustki. Wielu diabetyków zauważyło, że po około sześciu tygodniach przyjmowania ekstraktu ich trzustka zaczęła ponownie funkcjonować, więc nie muszą już wstrzykiwać sobie insuliny.

Prawidłowo sporządzony konopny ekstrakt z łez feniksa jest bez wątpienia najbardziej leczniczym środkiem na świecie. Kiedy doświadczysz tego, co może zrobić ten lek, zrozumiesz, dlaczego nazywam konopie lekarskie, tak jak to było w historii, panaceum.

Jeśli szukasz idealnej odmiany konopi do robienia łez feniksa, sprawdź ofertę nasion Nuka.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Sakul

03/01/2023

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy