23/01/2023
Artykuły
Przewodniki
Zdrowie

Marihuana i odkwaszanie organizmu – 5 wskazówek, jak oczyścić organizm dzięki marihuanie

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka prostych wskazówek, jak odkwaszać organizm za pomocą konopi.

Otto Warburg
Biografia

Jesteś wyczerpany, wielokrotnie lub długotrwale chory i nie wiesz, jak sobie poradzić? Nie szukaj zawiłości, ale przyjdź i zrób coś z tym! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka prostych wskazówek, jak odkwasić organizm z pomocą konopi. Zakwaszenie organizmu jest jedną z przyczyn chorób. Dr Otto Heinrich Warburg Laureat Nagrody Nobla za odkrycie przyczyny powstawania raka.

Możesz również przeczytać inne nasze artykuły na temat raka

Dr Otto Heinrich Warburg ogłosił:„Bez kwasowości nie ma choroby, nie ma raka.

Kwasowość a zasadowość

Kwasowość i zasadowość podaje się w wartościach pH od 0 do 14. Neutralny to liczba 7 (czysta woda). Jeśli wartość jest wyższa niż 7, oznacza to, że dominuje zasadowość. Przy pH poniżej 7 dominuje kwasowość. Ciało powinno być lekko zasadowe, co jest podstawowym warunkiem dobrego zdrowia. U ludzi idealne pH krwi wynosi 7,4 (waha się od 7,35 do 7,45). Jeśli chcesz sprawdzić, w jakim jesteś stanie, test można kupić w aptece.

Co zakwasza Twoje ciało?

To nasz nieodpowiedni styl życia zakwasza nas i niszczy. Czy to dieta, stres, brak ruchu czy środowisko, w którym się poruszamy. Najgorsze rzeczy zakwaszające to: cukier, alkohol, mięso, sztuczne słodziki, konserwy, ale także przepracowanie, złość, zazdrość i strach.

Marihuana i odkwaszanie – oto nasze wskazówki, które możesz wypróbować

1. Herbata z konopi

Codziennie rano i wieczoremzaparzaj herbatę konopną.

chusta herbaciana nukaseeds
Herbata z konopi

Herbata konopna bezpośrednio wpływa na aktywność regeneracyjnego przywspółczulnego układu nerwowego, który relaksuje ciało i uspokaja umysł. Jeśli chcemy odkwasić ciało, musimy wyeliminować napięcie, stres i złość. Tu właśnie może nam pomóc herbata.

Olej z konopi domowej roboty
Olej z konopi

2. Olej z konopi

1x dziennie łyżka oleju z konopi (tak po prostu, do sałatki, na chleb).

Olej z konopi dostarcza organizmowi niezbędnych kwasów tłuszczowych omega 3, 6 i 9 oraz chlorofilu. Jest zasadniczo neutralny i przeciwzapalny.

3. Białko konopi

Jedna miarka dziennie 15g (w smoothie, musli, jogurcie, smarowidle, z sokiem…).

Białko konopi jest wysoce zasadowe. Dostarcza organizmowi wysokiej jakości białek roślinnych, chlorofilu i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, a jego działanie opiszemy poniżej.

 • doskonała strawność
  Białko konopi jest lekkostrawne i nie powoduje żadnych problemów trawiennych. Ta łatwostrawność jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie unikają białka serwatkowego. Uczucie ciężkości i ból brzucha, którego naprawdę nie chcesz przed ani po treningu. Dzięki białku konopnemu już niedługo nie będzie to możliwe!
 • wysoka wartość odżywcza
  Białko konopi zawiera wszystkie 23 naturalnie występujące aminokwasy, w tym 8 aminokwasów egzogennych, których organizm nie jest w stanie sam wyprodukować z innych źródeł. To sprawia, że białko konopne jest wyjątkowe w królestwie roślin. Możesz więc być pewien, że nawet jeśli nie wybierzesz w danym dniu całkowicie odpowiedniej diety i zjesz białko konopne po treningu, dostarczysz swojemu organizmowi wszystkich aminokwasów, których potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.
 • Źródło witamin
  Białko konopne jest naturalnym źródłem witamin A, B1, B2, B3, B6, C, D i E oraz minerałów, zwłaszcza wapnia, magnezu, cynku i żelaza. I to w znacznych ilościach! Możesz całkowicie odrzucić syntetyczne witaminy, są one bezużyteczne, a białko konopne w połączeniu ze zdrową dietą uzupełni wszystkie ważne substancje.
 • 100% białka roślinnego
  Dzięki temu jest odpowiedni dla wegan, wegetarian i osób cierpiących na nietolerancję laktozy. Oczywiście nie zawiera glutenu, więc jest dobrym wyborem dla celiaków.
 • Detoks
  Białko konopne jest korzystne nie tylko dla mięśni. Konopie odtruwają organizm, usuwając z niego trujące toksyny i metale ciężkie, więc ogólnie oczyszczają organizm. Często poprawia cerę oraz jakość włosów i paznokci.
 • Wzrost i regeneracja mięśni
  Dzięki białku konopnemu mięśnie są nie tylko silniejsze, ale także piękniejsze i lepiej wyglądają. Stosując białko konopne po treningu, regeneracja jest znacznie szybsza i będziesz mógł szybciej wykonać kolejny ciężki trening. To oczywiście będzie miało również odzwierciedlenie w aspekcie długoterminowego szkolenia.

4. Nasiona konopi

Zrób mleko z konopi, upiecz na sucho lub dodaj do pieczenia

Nasiona Canabis są umiarkowanie zasadowe. Może nawet rozkładać metabolity kwasu mlekowego w mięśniach po ciężkich ćwiczeniach.

5. Zdrowy styl życia

Pij dużo czystej wody z cytryną, oddychaj głęboko, ruszaj się, jedz powoli i w skupieniu. Uśmiechnij się!

animowane logo nukaseeds

Jeśli zdecydujesz się na uprawę własnych roślin konopi, zawsze kupuj dobrej jakości, świeże nasiona konopi. Możesz sprawdzić nasiona od Nukaseeds.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Published by Blood

23/01/2023

Post a comment

Login
OR
Register
to make a comment