13/02/2023

Marihuana i utrata wagi? – Nowy ekstrakt z konopi wykazuje potencjalne właściwości odchudzające

Wyciąg z konopi może być nowym kluczem do utraty wagi i kontroli wskaźnika masy ciała.

Marihuana i utrata wagi?

Jak wynika z najnowszych badań, nowy ekstrakt z konopi produkowany przez ECS Brands przyczynił się do utraty wagi u wszystkich uczestników badań.

  CEO Arthur Jaffee

W badaniu wspieranym przez Narodowy Instytut Zdrowia, firma ECS Brands przetestowała produkt o nazwie Nitro-V™ Whole-Plant Hemp-Organic Varin Oil, w skrócie „Nitro-V™”, na ludziach w randomizowanym, podwójnie ślepym, kontrolowanym placebo otoczeniu.

Niezliczona ilość ludzi w USA jest uważana za osoby z nadwagą lub otyłe i jest wielu z tych, którzy szukają zdrowych sposobów na utratę wagi. Według założyciela i dyrektora generalnego ECS Brands, Arthura Jaffee, Nitro-V™ może być kolejną wielką rzeczą w technologii odchudzania.

"Wiele osób zmaga się z noszeniem większej wagi niż chcieliby" - powiedział Jaffee. "Próbują wprowadzić zdrowe zmiany, ale mogą nie widzieć rezultatów, których by chcieli. Nitro-V™ to duży krok naprzód w dziedzinie, w której produkty przeznaczone do kontrolowania apetytu często nie są poparte nauką lub uważane za bezpieczne. Jest to szybki i skuteczny suplement diety, który może pomóc zarządzać zachciankami i rozpocząć utratę wagi."  

Marihuana jako rozwiązanie dla utraty wagi

Nitro-V™ jest opisywany jako „rzadki” ekstrakt z konopi, który, według informacji prasowej, pozwolił uczestnikom wspomnianego badania zmniejszyć swoje BMI o trzy punkty. Produkt (lub placebo, w zależności od grupy) był podawany raz lub dwa razy dziennie. Wyniki wykazały, że niektórzy ludzie stracili do 22 kilogramów w ciągu 90 dni bez zmiany diety lub ćwiczeń, zgodnie z komunikatem prasowym firmy. Ogólnie rzecz biorąc, nastąpiła pewna utrata wagi u „100 na 100 uczestników badania.”

Marihuana i utrata wagi

ECS Brands stwierdził, że 61% uczestników badania doświadczyło zmniejszenia głodu, 40% miało mniej zachcianek, a 52% zmniejszyło niepokój. Natomiast tylko 64% uczestników w grupie placebo odnotowało utratę wagi, pozostanie przy tej samej wadze i brak zmian w BMI.

Nitro-V™ wykorzystuje olej konopny o pełnym spektrum działania z naturalnym THCV. Według informacji prasowej, firma twierdzi, że jest to „jedyne sprawdzone bezpieczne źródło wysokiego THCV pochodzące z konopi przemysłowych; wszystkie inne źródła pochodzą z federalnie zakazanej marihuany lub są syntetycznie modyfikowane bez dowodów bezpieczeństwa.”

Marihuana i utrata wagi, ponieważ utrata wagi jest powszechnym życzeniem ludzi w dzisiejszych czasach. Według Centers for Disease Control and Prevention, około 42,5% dorosłych w wieku powyżej 20 lat uważa się za otyłych, a 73,6% dorosłych ma nadwagę lub otyłość.

Jednak Jaffee uważa, że produkt taki jak Nitro-V™ może być brakującym ogniwem, którego ludzie szukają, aby pomóc im skutecznie schudnąć. „Ludzie, którzy próbują zmniejszyć swoją wagę i poprawić ogólny stan zdrowia, szukają wszelkich korzyści, aby pomóc im trzymać się reżimu ćwiczeń i diety.

” powiedział. „W oparciu o wyniki tych badań wierzymy, że Nitro-V™ może być narzędziem, które pomoże wielu ludziom odblokować ich potencjał, aby schudnąć i poczuć się lepiej”.

produkt Nitro-V™

To nie pierwszy raz, kiedy THCV jest wykorzystywany do pomocy w utracie wagi i innych dolegliwościach. Wcześniejsze badania różnych firm wykazały, że THCV jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu apetytu ze względu na swoją wysoką potencję.

THCV jest również znany ze swoich efektów dla osób z cukrzycą. Według Diabetes.co.uk, THCV pomaga obniżyć poziom glukozy we krwi i zwiększyć produkcję insuliny u osób z cukrzycą typu 2. THCV może również pomóc w stresie i niepokoju, pomóc osobom z chorobą Parkinsona i może być stosowany w leczeniu napadów.

W American Journal of Botany stwierdzono, że po przeanalizowaniu 157 odmian konopi, wysoki poziom THCV najczęściej występował w odmianach pochodzących z Afryki Południowej lub Afganistanu.

  • Możesz również przeczytać artykuły związane z tematem :

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Blood

13/02/2023

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy