06/03/2023

Marihuana murowana – czym jest i jak ?

Interesuje Cię marihuana murowana? dowiedz się więcej w tym artykule.

Marihuana murowana

Marihuana ceglasta – czasem nazywana reggie cannabis lub dirt cannabis. Istnieje wiele określeń na nią, ale to wszystko jest takie samo! Przeczytaj więcej w tym artykule od Nukaseeds.

Czym w ogóle jest marihuana murowana?

Ceglana marihuana to – jak się domyślacie – marihuana sprasowana w cegłę. Zamiast pięknych zielonych kwiatów, które wszyscy znamy i kochamy, jest to zazwyczaj czarna lub brązowa marihuana, która pachnie jak amoniak. Ta skompresowana trawa zazwyczaj musi być rozbita nożem lub nożyczkami, ponieważ jest tak mocno ściśnięta.

Jak powstaje marihuana ceglana

Producenci marihuany w cegłach całkowicie pomijają fazę cięcia i suszenia. Zamiast tego, po zbiorach, kwiaty są (czasami) pozostawiane do wyschnięcia na plandekach – wraz z wszystkimi liśćmi – a następnie prasowane w cegły za pomocą prasy hydraulicznej.

Jeśli nie pozwoli się im wystarczająco wyschnąć, a trawa zostanie sprasowana, gdy jest jeszcze mokra, powstanie pleśń, a trawa ceglana będzie miała obrzydliwie słodki zapach amoniaku.

Jak ożywić murowane konopie

Nawet w dzisiejszych czasach można spotkać się z paleniem marihuany murowanej. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby choć trochę ożywić smak. Jeśli masz zapas ceglanej trawy i jest ona super sucha, oto kilka wskazówek, które pomogą ci nawodnić zieloną marihuanę.

Używanie skórek z owoców cytrusowych dla uzyskania dodatkowego smaku

Ceglana marihuana - skórka cytrusowa

Użycie skórki pomarańczowej lub cytrynowej jest łatwym i skutecznym sposobem na nawilżenie marihuany i nadanie jej trochę dodatkowego smaku, co jest szczególnie dobre, jeśli twoja trawa ceglana pachnie amoniakiem. Połam swoją trawę ceglaną na małe kawałki i umieść je w szklanym pojemniku. Przykryj słoik folią i zrób w nim kilka dziur. Umieść skórki cytrusów na wierzchu i zamknij słoik pokrywką. Codziennie otwieraj słoik na 10 minut. Sprawdź postępy słoika i powinien być gotowy w ciągu tygodnia.

Get Steamy Over A Kettle

Jeśli masz mały kawałek marihuany ceglanej, taki jak cyfra osiem lub ćwierć, możesz użyć czajnika, aby pomóc cieszyć się tym, co masz. Umieść małą cegiełkę w czystej skarpecie i paruj ją nad wrzącym czajnikiem przez zaledwie 30-45 sekund. Nie przesadzaj! Bądź ostrożny przy wyjmowaniu cegły ze skarpety. Pozostawić do wyschnięcia na ręczniku kuchennym na 4-6 godzin.

Użycie garnka i durszlaka do większych cegieł

Ceglana konopia - Użycie garnka i durszlaka do większych cegieł

Poprzednia metoda może być łatwo dostosowana do większych ceglanych zapasów konopi. Jeśli masz dużą cegłę, około uncji, połam ją na ćwiartki i umieść w sitku. Trzymaj sitko nad gotującym się garnkiem przez 60-90 sekund. W przypadku bardziej suchych cegieł 2 minuty mogą wystarczyć, ale uważaj, aby nie przesadzić. Pozwól, aby parowana cegła z konopi wyschła przez noc na ręczniku kuchennym przed użyciem.

Ditch the Brick cannabis and Get Growing!

Ciesz się tym, że w dzisiejszych czasach (prawdopodobnie) nie musisz palić murowanej trawki! Setki niesamowitych nasion marihuany tylko czekają na Ciebie. Nukaseeds ma przyjemność przedstawić Ci niesamowitą ofertę, która pomoże Ci znaleźć idealny szczep do rozpoczęcia uprawy.. A jeśli marihuana murowana jest twoim jedynym wyborem, nie musi być tak źle – skorzystaj z naszych wskazówek, aby dać jej soku, i rozważ przejście na coś lepszego, gdy skończysz uprawę!

Logo eksplozji nasion nuka

Możesz również zarobić do 50% dzięki naszemu programowi partnerskiemu.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Blood

06/03/2023

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy