31/05/2021

Metody treningowe dla automatycznie kwitnących nasion marihuany

Uprawa automatycznie kwitnących nasion marihuany to jedno, ale co potem? Pokażemy ci, jak niezawodnie trenować twoje automatyczne rośliny konopi, aby uzyskać wspaniałe zbiory.

Jak trenować automatycznie kwitnące nasiona marihuany?

Mówi się, że różne metody szkolenia roślin konopi są korzystne pod każdym względem. Techniki te dzielą się na inwazyjne (ciężkie) i nieinwazyjne (lekkie). W przypadku tych cięższych, polegamy bardziej na metodach takich jak przycinanie, okrzesywanie i tym podobne. Te lekkie nie ingerują w fizyczną strukturę rośliny konopi, ale nadal mają wiele korzyści, które pomagają roślinie.

Przy uprawie automatycznie kwitnących odmian marihuany mamy tendencję do polegania na lżejszych metodach.

Co to jest LST?

technika treningu lekkiego stresuNależy pamiętać, że zasadą LST jest utrzymywanie stresu rośliny na niskim poziomie. W przeciwieństwie do Treningu Wysokiego Stresu, gdzie usuwamy części rośliny lub je przycinamy, LST jest bardzo łatwy do opanowania dla roślin. Rośliny szybko się regenerują i nie grozi nam spowolnienie ich wzrostu, jak w przypadku HST. Z tego powodu uważamy, że LSTjest odpowiedni dla autoflowersów. Możesz wzmocnić roślinę, zwiększyć plony, wystawić roślinę na więcej światła i ogólnie kontrolować kształt i rozmiar rośliny – wszystko bez większego ryzyka uszkodzenia lub spowolnienia wzrostu rośliny.

Najprostszą metodą jest zginanie roślinyi jej gałęzi. Istnieje wiele narzędzi do wyginania roślin – od plastikowych kołków do ciężarków wędkarskich lub siatki Scrog.

Jak działa LST?

lst-autoflwer-cannabis

Jeśli masz ograniczoną przestrzeń lub chciałbyś zachować roślinę tak, aby nikt o niej nie wiedział, nie ma nic prostszego niż użycie LST. Można dostosowanie wielkości i kształtu roślin. Nie zamaskuje to zapachu, ale przynajmniej nie będzie na nikogo zerkał przez płot.

Kolejnym plusem jest wspomniane wcześniej „oświetlenie” zakładu. Jeśli rozłożysz gałęzie i otworzysz roślinę za pomocą LST, twoje roślina otrzyma dużo więcej światła, co w rezultacie oznacza większą wydajność. Niektórzy twierdzą, że trening roślin jest odpowiedni tylko dlauprawa w pomieszczeniach. Ale korzyści są wyraźnie widoczne również na zewnątrz….

LST to świetny sposób na zwiększenie plonów z automatów – roślina staje się silniejsza i jesteś w stanie lepiej ją naświetlić. Jednak w ciągu 4 tygodni musisz podjąć decyzję, czy zamierzasz trenować roślinę. Po około 4 tygodniach, większość rośliny automatycznie kwitnące przełączy się na kwiat.

Czego można się spodziewać po LST?

wyniki szkolenia lst roślina konopi

  • Silniejsza roślina
  • Lepsze „oświetlenie” zakładu
  • Wyższa wydajność
  • Bardziej zwarte pąki
  • Kontrola nad kształtem i wielkością rośliny

Możesz wypróbować LST na naszymmagnicifent cannabis odmiany automatycznie kwitnące. Więc sprawdźmy to.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

31/05/2021

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy