31/05/2021

Nasiona marihuany Banshee od Nuka Seeds.

Nasiona marihuany Banshee są doskonałą odmianą automatycznie kwitnącą, która zachwyci każdego hodowcę. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź to.

Banshee auto – Nasza nowa automatycznie kwitnąca odmiana marihuany.

odmiana marihuany banshee

Witamy w Banshee, naszej doskonałej automatycznie kwitnącej odmianie marihuany. Nie musisz się martwić o pozory, Banshee nie jest tu po to, by Cię straszyć, ale by odstraszać wszelkie dolegliwości, które mogą Cię trapić.

Przyjrzyjmy się temu pogromcy duchów.

Doskonała odmiana konopi samokwitnącej Banshee od Nuka Seeds to głównie indica o wspaniałym smaku i zrównoważonym efekcie palenia. Połączenie Bubblegum i American Star OG Kush w celu stworzenia demonicznie smacznej odmiany Banshee. Dzięki ostremu aromatowi i zniewalającemu wyglądowi, skusisz się na skosztowanie niedojrzałych pąków. Jeśli jednak uda ci się przez to przebrnąć, to po zapaleniu pierwszego jointa poczujesz egzotyczne drewno typowe dla Kush z nutą mocnego bubblegum. Inne cechy charakterystyczne to szybki czas kwitnienia 7-8 tygodni, wzorzysta zwartość i największa stabilność spośród wszystkich odmian. Efekt jest lekko uspokajający i może skutecznie uspokoić ciało i umysł do poziomu głębokiej medytacji, co czyni go odpowiednim lekiem na bezsenność lub niepokój.

Uprawa Banshee auto jest stosunkowo niewymagająca. Ze względu na mniejszy wzrost, uprawa na zewnątrz jest
dyskretne i odpowiednie do niższych pomieszczeń wewnętrznych lub szklarni. Pomimo tego, że są to kwiaty automatyczne
są ogólnie słabsze, ze względu na wpływ odmiany ruderalis, Banshee z około 17%THC jest ponadprzeciętnie mocna i powinna być spożywana z ostrożnością i należytym szacunkiem.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany odmianą marihuany Banshee, sprawdź ją.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

31/05/2021

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy