28/05/2021

Nasiona marihuany Megaton – nowa odmiana feminizowana.

Nasiona marihuany Megaton są wspaniałą odmianą feminizowaną, która zachwyci każdego entuzjastę uprawy.

Megaton, super naładowana odmiana marihuany od Nuka Seeds.

megaton-seeds-hemp-nuka-seeds-transparent-sticks

Czy lubisz odmiany marihuany sativa, ale nie wiesz, czego spróbować? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nasza odmiana marihuany Megaton jest tym, czego szukałeś.

Dlaczego Megaton jest tak wyjątkowy?

Megaton box nasion marihuany przez nukaseeds

Nasiona marihuany Megaton są doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka brutalnych plonów z doskonałym efektem. Feminizowana odmiana marihuany Megaton jest potomkiem słynnych rodziców Haze i White Widow. Ten gigant ma ekstremalną wydajność i moc. Przy prawidłowej uprawie, można cieszyć się uprawą outdoor z zawartością THC do 21%, wysokością około 3 metrów i szerokością tak dużą, że nie będziesz w stanie przytulić rośliny. Jeśli jesteś zaintrygowany tym potworem i dasz mu wystarczająco dużo światła, zbierzesz megatonę ekstra jakości marihuany.

Megaton jest dominującą odmianą cannabis sativa, ale dojrzewa w połowie października, czyli 56-65 dni w uprawie indoor. Smak jest przyjemnie słodki z nutami cytrusów i sosny. Palenie tej rośliny dostarcza czysto psychodelicznych doznań. Hajs może być tak narkotyczny, że szybko przynoszą potężną ulgę od bólu, stresu i skurczów mięśni. Feminizowane nasiona Megaton są absolutnie doskonałym wyborem dla hodowców komercyjnych, którzy dysponują przestrzenią, jaką preferuje ta marihuana premium, zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Te nieskazitelne cechy czynią go również dobrym kandydatem do ekstrakcji łez Phoenix.

Przyjedź po niego!

Ta odmiana marihuany premium świetnie rośnie, daje ogromne zbiory i może cię solidnie uziemić swoją mocą. Rośnie świetnie, daje ogromne zbiory i może solidnie uziemić cię swoją mocą.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

28/05/2021

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy