28/05/2021
Artykuły
Paradox
Przewodniki

Nasiona marihuany Paradox – nowa odmiana feminizowana przez Nukaseeds.

Wśród feminizowanych odmian marihuany pojawił się nowy gracz. Nasiona marihuany Paradox zadziwią Cię swoją mocą, która da Ci kopa w niewidzialny sposób.

Jak chcesz spróbować bardzo smacznej i mocnej odmiany, która jest w sam raz do spędzania czasu z przyjaciółmi lub dobrej zabawy na odpowiedniej imprezie? W takim razie, powitajcie Paradox, naszą jedyną w swoim rodzaju bombę feminizowanych odmian marihuany.

Chcesz dowiedzieć się, co to jest? Czytaj dalej.

Co warto wiedzieć o tej odmianie?

Nasiona marihuany Paradox Nuka seeds

Feminizowane nasiona marihuany Paradox firmy Nuka Seeds są krzyżówką popularnych odmian Jack Herer i Afghani. Jest to turbo szybka sativa z bombastyczną zawartością THC do 25%. Pomimo drakońskiej zawartości THC, możesz cieszyć się silnymi efektami euforycznymi, odpowiednimi do towarzystwa lub na imprezy. Dorasta do maksymalnej wielkości dwóch metrów. Rośliny Paradox dają do 600 gramów suchej masy dzięki zwartym buds z wyważonymi proporcjami pięknych płatków. Czas kwitnienia tej luksusowej sativy wynosi 56-65 dni od początku kwitnienia. Aromat jest ziemisty z nutami słodkiej czekolady i korzennymi.

Lek Nuka Paradox jest przydatny jako leczenie wspomagające w stwardnieniu rozsianym, chorobie Parkinsona i chorobie Crohna. Pomaga również w przypadku bólu i wzmaga apetyt. Paradox od NukaSeeds może być opisana jako prawie doskonała odmiana marihuany, niezwykle silny haj, skandaliczna prędkość, zwarte i ciężkie buds, bogaty smak i aromat. Jeśli chcesz
Jeśli chcesz się szybko naćpać i naćpać się z przyjaciółmi, możemy polecić nasiona marihuany Nuka Paradox jako idealny wybór.

Dlaczego Paradox jest tak wyjątkowy?

Cóż, można powiedzieć, że Paradox to taki pakiet all-in-one. Wykorzystaj potencjał uzdrawiania. Wiele osób jest przekonanych, że THC jest szkodliwe i nie ma żadnego uroku. Jest wręcz przeciwnie. Silne dawki THC mogą pomóc jako środek wspomagający leczenie poważnych chorób. Jak myślisz, dlaczego ludzie, którzy mają raka palą trawkę? To nie jest tylko wspomnienie „młodości”, ale naukowo poparty fakt.

Jest jeszcze jeden aspekt, a mianowicie wykorzystanie rekreacyjne. Paradox jest po prostu klasycznym partnerem takich wieczorów, które są naładowane energią i dobrym nastrojem. Jeśli chcesz się dobrze bawić, nie musisz sięgać po Bóg wie jaką chemię, ani ćpać twardych narkotyków. Ten mod na marihuanę sprawi, że każda noc będzie wspaniała i zabawna.

No i? Na co czekasz? Postaw na Paradox.

Uprawa marihuany to wciąż nowoczesna rzecz. Dlaczego więc nie spróbować czegoś tak fajnego jak Paradox? Spełni on wszystkie Twoje oczekiwania, a może nawet je przekroczy. Więc nie ma na co czekać. Spróbuj odmiany marihuany Paradox, nie zawiedziesz się.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Published by Jan Veselý

28/05/2021

Post a comment

Login
OR
Register
to make a comment