Nasiona marihuany Banshee

Czas kwitnienia wynosi około 52 dni

Banshee seeds box with a girls Nuka seeds
KUP TERAZ
Banshee cannabis seeds box by nukaseeds

Doskonała odmiana konopi Banshee autoflower to w większości indica o wspaniałym smaku i zrównoważonym działaniu dymu. Z połączenia odmiany Bubblegum i amerykańskiej gwiazdy OG Kush powstała demoniczna Banshee. Dzięki jej ostremu aromatowi i nieodpartemu wyglądowi, skusisz się na skosztowanie jeszcze niedojrzałych pąków.

Inne zalety to szybki czas kwitnienia wynoszący 7-8 tygodni, zwartość i największa stabilność spośród wszystkich odmian konopi w menu NukaSeeds.

Efekt jest łagodnie uspokajający i może skutecznie uspokoić ciało i umysł do poziomu głębokiej medytacji i dlatego jest odpowiedni jako lek na bezsenność lub niepokój.

Uprawa Banshee auto jest stosunkowo łatwa. Ze względu na mniejsze rozmiary, uprawa outdoor jest dyskretna i nadaje się do niższych pomieszczeń lub szklarni. Pomimo tego, że autoflowery są generalnie słabsze, ze względu na wpływ odmiany ruderalis, Banshee z zawartością THC ok. 17% jest ponadprzeciętnie mocny i zalecamy spożywanie go ostrożnie z należytym szacunkiem.

Banshee Auto jest rzeczą, jeśli chcesz kupić nasiona automatycznie kwitnącej zabójczyni, która odpędza demony i furie.

Doskonała odmiana marihuany Banshee autoflower to przede wszystkim indica o wspaniałym smaku i zrównoważonym działaniu dymu. Inne zalety to szybki czas kwitnienia 7-8 tygodni, zwartość próbki i największa stabilność spośród wszystkich odmian konopi w menu NukaSeeds.

Ma działanie łagodnie uspokajające i może skutecznie uspokoić ciało i umysł do poziomu głębokiej medytacji, dlatego jest odpowiedni jako lek na bezsenność lub niepokój.

Uprawa Banshee auto jest stosunkowo łatwa. Ze względu na mniejsze rozmiary, uprawa outdoor jest dyskretna i nadaje się do niższych pomieszczeń lub szklarni.

THC 17%
Image
Banshee cannabis seeds box

3 Nasiona

Banshee

 24 z VAT

3x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka

5 Nasiona

Banshee

 38 z VAT

5x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka
5x przywieszki do kwiatów

10 Nasiona

Banshee

Najpopularniejsze

 66 z VAT

10x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka
10x przywieszki do kwiatów
kolekcjonerska pozłacana moneta Nuka

15 Nasiona

Banshee

Najlepsza wartość

 91 z VAT

15x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka
15x przywieszki do kwiatów
kolekcjonerska pozłacana moneta Nuka
metalowy młynek na zioła

Sprawdź unikalny towar tematyczny z nasionami marihuany Banshee, który będzie nie tylko miłą ozdobą dla jego właściciela, ale także zaoferuje Ci wiele praktycznych zastosowań.

Inne odmiany konopi