Nasiona konopi Baba Jaga

Czas kwitnienia to około 10 tygodni

BabaYaga cannabis seeds girl
KUP TERAZ
Babayaga cannabis seeds from Nukaseeds

Nasiona konopi Babayaga są odmianą automatycznie kwitnącą, nastawioną przede wszystkim na wydajność i moc.

Ta hybryda konopi z mniejszą przewagą indica jest w stanie wyprodukować do 150 gramów z rośliny outdoor lub 0,9 g na wat indoor dzięki dłuższej fazie kwitnienia. Uprawa BabaJaga z nasion jest bardzo łatwa, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz oraz w szklarniach. Rośliny konopi Baba Jaga są pełne wigoru i dobrze się rozgałęziają.

Faza kwitnienia trwa 10 tygodni, więc w większości przypadków jest gotowa do zbiorów w połowie czwartego miesiąca po wykiełkowaniu nasion. Rośliny BabaJaga nie zważają na sporadyczne stresy związane z uprawą konopi i niezawodnie produkują masywne buds, więc nie bój się stosować nowych technik uprawy konopi.

Zapach tej automatycznej czarownicy jest cytrusowy, ale smak przypomina mocny eliksir z nutą owoców. Działanie marihuany BabaJaga jest początkowo uziemiające, ale po pewnym czasie przechodzi w fazę relaksacyjną, która stopniowo ustępuje, pozostawiając ciało magicznie odświeżone.

Dlatego też jest to odpowiednia marihuana do radzenia sobie ze stresem fizycznym, po kontuzji lub w trakcie sportowej regeneracji.

Nasiona konopi Baba Jaga są doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka dużych zbiorów i przyjemnego odprężenia. Baba Jaga jest automatycznie kwitnącą odmianą marihuany o wielkich plonach i wspaniałej mocy.

Ta hybryda pochodzi od legendarnego Diesel'a i charakteryzuje się lekką przewagą indica. Uprawa odmiany Baba Jaga jest stosunkowo łatwa, a w jej wyniku otrzymasz wysokiej jakości ganję o zawartości do 19% THC.

Wysokość tej rośliny wynosi 100-150 cm, co sprawia, że nadaje się ona zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Wydajność wynosi około 130 g suchej masy. Po około 65 dniach uprawy będziesz miał duży ładunek wysokiej jakości marihuany, która na początku trochę cię uziemi, ale potem nadejdzie wspaniała faza relaksu.

THC 19%
BabaYaga cannabis seeds logo
BabaYaga cannabis seeds box

3 Nasiona

BabaYaga

 24 z VAT

3x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka

5 Nasiona

BabaYaga

 38 z VAT

5x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka
5x przywieszki do kwiatów

10 Nasiona

BabaYaga

Najpopularniejsze

 66 z VAT

10x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka
10x przywieszki do kwiatów
kolekcjonerska pozłacana moneta Nuka

15 Nasiona

BabaYaga

Najlepsza wartość

 91 z VAT

15x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka
15x przywieszki do kwiatów
kolekcjonerska pozłacana moneta Nuka
metalowy młynek na zioła

Sprawdź unikalny tematyczny merch z nasionami marihuany BabaJaga, który nie tylko będzie miłą ozdobą dla jego właściciela, ale także zaoferuje ci wiele praktycznych zastosowań.
Dowiedz się więcej o odmianie konopi BabaYaga, jak uprawiać te rośliny i poznaj inne ciekawostki. Zniżki i wiadomości o konopi BabaJaga.

Inne odmiany konopi