Nasiona marihuany Polaris

Czas kwitnienia to około 8 tygodni

Polaris cannabis seeds from Nukaseeds girl
KUP TERAZ
Polaris cannabis seeds from Nukaseeds

Kwiaty marihuany Polaris oczarują cię swoimi fioletowymi odcieniami, cudownie słodkim aromatem i smakiem. Oferuje absolutnie wyjątkowe plony zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Polaris może wyprodukować 600 gramów z rośliny na zewnątrz lub w szklarni i do 1 grama na wat w uprawie indoor, chociaż nie jest wymagająca pod względem odżywczym.

Polaris może być zbierany na zewnątrz pod koniec września/na początku października, a w pomieszczeniach po 2 miesiącach od przesadzenia, ale możesz dodać dodatkowe 3-7 dni, aby zwiększyć purpurowy kolor.

Ta odmiana konopi indica jest bardzo odporna na stres i bardzo łatwa do cięcia, co sprawia, że nasiona konopi Polaris są idealnymi kandydatami na rośliny mateczne. Działanie tej gwiezdnej rośliny indica jest silnie relaksujące, ale nie jest zbyt uziemiające. Wywołuje duży apetyt, co czyni go użytecznym w zaburzeniach odżywiania. Wspaniały, słodki owocowy aromat przypominający jagody przygotuje cię na wspaniałe doznania smakowe, którym towarzyszą nuty haszyszu.

Polaris pokaże ci właściwą drogę do indica o wyjątkowym smaku i pięknie.

Nasionka marihuany Polaris to nasza pierwsza fotoperiodyczna odmiana indica o silnym stężeniu THC. Ta wspaniała odmiana marihuany oczaruje cię swoim słodkim aromatem, smakiem i purpurowymi odcieniami.

Rośliny Polaris mogą dorosnąć do 190 cm wysokości i wyprodukować do 600 g wysokiej jakości marihuany. Okres kwitnienia trwa 56-65 dni. Ponieważ jest bardzo łatwa w uprawie i ma wysoką odporność, dobrze nadaje się na rośliny mateczne.

Ponieważ ta purpurowa indica zawiera do 22% THC, efekt jest bardzo relaksujący, ale nie uziemiający. Smak jest słodki i owocowy z wyczuwalnymi nutami jagód.

Niesamowitemu efektowi smakowemu towarzyszą również nuty haszu.

THC 22%
Polaris cannabis seeds logo
Polaris cannabis seeds box by NukaSeeds

3 Nasiona

Polaris

 24 z VAT

3x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka

5 Nasiona

Polaris

 38 z VAT

5x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka
5x przywieszki do kwiatów

10 Nasiona

Polaris

Najpopularniejsze

 66 z VAT

10x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka
10x przywieszki do kwiatów
kolekcjonerska pozłacana moneta Nuka

15 Nasiona

Polaris

Najlepsza wartość

 91 z VAT

15x nasiona konopi
Breloczek do kluczy i pudełko na nasiona w kształcie bomby
fajna naklejka
15x przywieszki do kwiatów
kolekcjonerska pozłacana moneta Nuka
metalowy młynek na zioła

Zobacz unikalne gadżety tematyczne z nasionami marihuany Polaris, które nie tylko będą miłą ozdobą dla ich właściciela, ale także będą miały wiele praktycznych zastosowań.
Dowiedz się ogólnie o feminizowanych nasionach konopi Polaris, jak uprawiać te rośliny i poznaj inne ciekawe fakty. Zniżki i wiadomości o Cannabis Polaris

Inne odmiany konopi