25/09/2021

Nukaseeds zmierza na Cannafest 2021

Nukaseeds i Cannafest. Nowy bank nasion pojawi się w Pradze, w Republice Czeskiej. Czy jesteś gotowy na to wydarzenie? Każdy fan marihuany z pewnością nie może się doczekać tego wydarzenia.

W dzisiejszych czasach można odwiedzić wiele festiwali poświęconych konopiom, a Cannafest jest jednym z największych w Europie. Nuka Seeds będzie tam gotowa do zabawy, więc nie wahaj się i odwiedź nas na tym wielkim festiwalu marihuany w Pradze.

Nukaseeds i Cannafest Z powodu pandemii Covid 19 impreza była kilkakrotnie przekładana. Pierwotny termin październik/listopad 2020 r. został odwołany. Weekend 12-14 lutego tego roku również nie należał do udanych ze względu na niesprzyjającą sytuację. Organizatorzy postanowili więc ponownie zmienić datę, tak więc w tym roku jest to 5-7 listopada, a miejscem targów jest PVA Expo Prague Letnany.

Na co mogą liczyć zwiedzający? Przede wszystkim miejsce, w którym każdy miłośnik konopi znajdzie coś dla siebie. Możesz zapoznać się z najnowszymi technologiami uprawy, nowymi nawozami, nowościami CBD, akcesoriami do palenia, kosmetykami i odzieżą konopną lub kupić nasiona z rabatem. Nie zabraknie również poczęstunku w postaci napojów i smakołyków z konopi.

Ale co najważniejsze, nowy bank nasion Nukaseeds zostanie zaprezentowany na tym festiwalu po raz pierwszy w historii.

Dlaczego tu i teraz?

Nukaseeds i CannafestTegoroczny Cannafest będzie magiczny. Trzecia data na pewno zaowocuje, bo ludzie na pewno są podekscytowani, że mogą przyjść i zobaczyć nowości z ostatnich dwóch lat. Do tego zadebiutują Nukaseedy, co sprawi, że będzie to wydarzenie roku :).

Poznaj zespół Nuka LIVE?

Nukaseeds i Cannafest ludzie nuka seeds 2021Przyjdź i spotkaj się z nami, jesteśmy chętni do poznania was wszystkich.

Tutaj sprawdź cannafest web z wszystkimi potrzebnymi informacjami. Cieszymy się na spotkanie i spędzenie czasu z wami wszystkimi. Do zobaczenia!

W międzyczasie, możesz zapoznać się z naszą ofertą nasion marihuany.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

25/09/2021

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy