31/03/2022

Nukaseeds jedzie na Kanaba Fest 2022 w Polsce

W sali plenarnej o powierzchni 3000 m2 odbywają się imprezy audiowizualne, spotkania biznesowe, konferencje, warsztaty, targi. Mieści się w samym sercu Stoczni Gdańskiej, w budynku, w którym atmosfera miejskiej hali przemysłowej przenika się z nowoczesną, designerską przestrzenią.

Zbliża się Kanabafest 2022 i Nuka Seeds będzie tam obecna. Kanaba Fest jest bardzo dobrze znana na polskim rynku i ma wielu fanów. Jeśli jesteś jednym z nich, zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku nr 17. Przygotowaliśmy specjalną ofertę festiwalową oraz koło fortuny ze wspaniałymi nagrodami.

Czego można się spodziewać?

Na Kanaba Fest spodziewanych jest od 5 do 10 tysięcy miłośników konopi. Spotkasz zwykłych użytkowników, pacjentów, rolników i hodowców, właścicieli firm, influencerów, twórców produktów, ludzi w różnym wieku i różnych profesji.

Kanaba Fest zaprosiła także ekspertów z różnych dziedzin, aby stworzyć całościowy obraz konopi, można więc wziąć udział w niektórych wykładach i dowiedzieć się więcej o konopiach z różnych perspektyw.

GODZINY OTWARCIA

Plenum, ul. Doki 1/90b (wejście na targ od ul. Elektryków), Gdańsk, 80-863

Godziny otwarcia dla zwiedzających:
◾️ SOBOTA 7. 5. 2022 (11.00–19.00 h)
◾️ WRZESIEŃ 8. 5. 2022 (11.00–18.00 h)

stoisko handlowe festiwalu kanabafest
Stanowisko sprzedaży Nukaseeds

Przyjdź i spotkaj się z nami, jesteśmy chętni do poznania was wszystkich. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronieinternetowej festiwalu w Kanabie. Cieszymy się na spotkanie.

W międzyczasie możesz zapoznać się z naszą ofertą nasion marihuany.

Logo banku nasion Nuka Seeds

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Blood

31/03/2022

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy