16/11/2022

Nukaseeds na Cannafest 2022

Nasze doświadczenia z Praskiego Festiwalu Konopi.

Nukaseeds w Pradze na festiwalu konopi

Zespół z Nukaseeds po raz kolejny odwiedził jeden z największych festiwali konopi na świecie, Cannafest 2022 w Pradze. Atmosfera była wspaniała, a ludzie niesamowici. Z pewnością było wiele do zobaczenia, a entuzjazm wystawców i odwiedzających Cannafest był ogromny.

Cannafest w Pradze z nasionami Nuka
Ludzie czekający na obrót i wygranie nasion marihuany od Nukaseeds

W drugiej sali znów mieliśmy nasze kolorowe, świecące stoisko, gdzie znajdowało się koło fortuny, w którym każdy odwiedzający wygrywał nasiona konopi o wartości co najmniej podwójnej, aż do nagród głównych o wartości kilku tysięcy koron. Ponieważ każdy, kto zakręcił kołem fortuny, mógł również wybrać odmianę nasion marihuany, do stoiska ustawiała się ciągła kolejka osób, które z niecierpliwością czekały, aby zakręcić kołem i wygrać grubą nagrodę.

Wiele osób bardzo głośno wyrażało radość z wygrania nasion konopi zapakowanych w piękne doypacki lub pudełka. Szczególnie ci, którzy wygrali nagrodę główną w postaci 15 nasion marihuany, znajdujących się w metalowej bombie, która wraz z metalowym trzykomorowym pozłacanym młynkiem, pamiątkową monetą i bambusowymi etykietami na doniczki stanowi zawartość pięknego pudełka ze zdjęciem odmiany.

Wiele osób zablokowało przejście, czekając na obrót koła fortuny w Nuka Seeds.

Najbardziej szalonym dniem była sobota, w której nikt z naszej ekipy nie zatrzymał się w ogóle. Tłumy ludzi czekających przy naszym stoisku, aby wygrać nasiona konopi, były tak duże, że ciągle blokowaliśmy przejście między innymi stoiskami, gdzie wielokrotnie musieliśmy korygować „ruch”:)

Entuzjazm odwiedzających, którzy chcieli wygrać paczki z nasionami marihuany, był dla nas ogromnym przeżyciem, a jeszcze większym, gdy mówili nam, że już wcześniej kupili lub nawet wygrali nasze odmiany na targach Konopex w Ostrawie i bardzo je sobie chwalili.

Jeśli byłeś na stoisku Nukaseeds, daj nam znać, jak podobają ci się nasze paczki z nasionami marihuany lub prześlij nam zdjęcia, na których widać, jak wyhodowałeś piękne rośliny z naszych nasion marihuany.

A jeśli zastanawiasz się, to w sobotę wieczorem odbyło się afterparty.

Ogólnie rzecz biorąc, oceniamy Cannafest 2022 jako bardzo dobry i czekamy na spotkanie z wieloma z Was na innych festiwalach konopi oraz na Cannafest w przyszłym roku 2023.

Życzymy Wam udanej zabawy drużynie Nuka Seeds.

Dziękujemy wszystkim za udział, drużyno Nukaseeds.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Peca Sarm

16/11/2022

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy