25/10/2022

Nukaseeds na Cannafest 2022!

Nadszedł czas, Cannafest 2022 rozpoczyna się w przyszłym tygodniu i możecie się założyć, że Nukaseeds tam będzie. Przyjedźcie, żeby się przekonać, że to będzie świetna zabawa.

Listopad powoli się zbliża, a to znak nadchodzącego Cannafest, który odbędzie się w praskim PVA Expo w Letňanach. Ponieważ jest to wydarzenie na światowym poziomie, nie jest zaskoczeniem, że Nukaseeds weźmie w nim udział ponownie.

Nukaseeds Stand

To będzie dwunasta edycja Cannafest i z roku na rok jest coraz lepiej, chyba że dojdzie do pandemii, jak w 2021 roku.

Cannafest jest nie tylko dla fanów konopi, ale także dla zwykłych ludzi, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i dobrze się bawić, czego na tym festiwalu nie brakuje.

Możesz więc oczekiwać różnego rodzaju informacji na temat technik uprawy, nawozów, nasion, materiałów dla palaczy, waporyzatorów, olejków i wielu innych produktów związanych z konopiami.

Nukaseeds stoją z kołem fortuny

Ale przede wszystkim możesz oczekiwać Nukaseeds. Po raz pierwszy odwiedziliśmy te targi w 2021 roku i jako nowicjusze byliśmy zachwyceni ich premierą. Ludziom podobało się to, co wymyśliliśmy i odchodzili od naszego stoiska uśmiechnięci i zadowoleni.

I w tym roku nie będzie inaczej. Nasz zespół sprzedaży jest już gotowy na trzydniowy wyjazd i zrobi wszystko, aby wszyscy byli zadowoleni. Na Cannafest zadebiutuje również nasze doskonałe koło fortuny, które nie pozostawia nikogo w tyle i w którym każdy naprawdę wygrywa.

Nie możemy się doczekać, kiedy się pojawisz i zrobisz z nami dobry obrót.

Do zobaczenia w Pradze.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

25/10/2022

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy