04/02/2022
Artykuły
Produkty

Nukaseeds rozpoczął sprzedaż 3 częściowego pakietu nasion marihuany

Stworzyliśmy nowe pakiety z 3 nasionami marihuany

wszystkie nasiona marihuany Nuka 3 opakowania box nasion

Dlaczego Nukaseeds dodał nasiona marihuany w ilości 3 sztuk ?

bombshell nuka seeds gold mariujana

W związku z rosnącą liczbą zapytań o to, czy oprócz nowych odmian marihuany planujemy również sprzedaż mniejszych opakowań nasion, doszliśmy do wniosku, że musimy dodać ten temat na szczyt naszej listy priorytetów. I proszę bardzo, teraz możesz kupić nasze odmiany marihuany Nuka w małych opakowaniach. Zdecydowaliśmy, że najlepszym wyborem jest paczka 3 nasion, która jest wystarczająca do prawidłowego przetestowania. Chcemy podziękować Wam wszystkim za opinie, abyśmy mogli uczynić NukaSeeds jeszcze lepszym dla Was.

Opakowanie posiada czarną okładkę doypack z logo szczepu. Wewnątrz opakowania znajduje się brelok w kształcie bomby, który zawiera nasiona marihuany, pojemnik ten zapewnia im doskonałą ochronę przed wilgocią, światłem dziennym i uszkodzeniami fizycznymi. Dodatkowo w tym pakiecie znajdziesz naklejkę i plakietkę z logo odmiany.

odznaki nukaseeds cleopatra banshee tokamak megaton paradox

Czy pojawią się jakieś nowe odmiany konopi?

Oczywiście. Staramy się, aby byli gotowi na ten sezon. Obecnie trwają prace nad dwiema odmianami konopi, fotoperiodyczną, silnie rosnącą indica i autoflower zorientowaną na plony i smak.

Wierzymy, że będą Państwo zachwyceni i usatysfakcjonowani.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Published by Peca Sarm

04/02/2022

Post a comment

Login
OR
Register
to make a comment