30/04/2023
Artykuły
Komunita

Nukaseeds wziął udział w targach konopi Konopex 2023 w Trojhalí Karolína w Ostrawie

Firma Nukaseeds uczestniczyła w targach konopi Konopex w Ostrawie. To była naprawdę fajna impreza i czekamy na kolejną w 2024 roku.

W miniony weekend w Ostrawie, w Trojhalí Karolí, odbyła się szósta edycja festiwalu konopi Konopex.

Firma Nukaseeds miała okazję uczestniczyć w tych targach konopi po raz drugi. I tak jak w zeszłym roku, tak i w tym roku było znakomicie.

Co można było zobaczyć w tym roku na Konopexie?

Oprócz sprzedawców nasion konopi, których w tym roku nie było zbyt wielu, można było przejrzeć te targi i odkryć wiele ciekawych produktów z konopi. Mnóstwo sprzedawców sprzedających CBD, HHC, kwiaty i materiały do palenia. Można też sprawdzić kilka gadżetów technologicznych do uprawy konopi, a także firmy, które budują domy bezpośrednio z włókien konopnych.

Ale ten festiwal nie polegał tylko na kupowaniu różnych przedmiotów kolekcjonerskich czy pamiątek. Można było również posłuchać wykładów na różne tematy, takie jak uprawa marihuany, sytuacja ekonomiczna dotycząca konopi, rodzaje ekstrakcji konopi i tym podobne.

Całemu temu targowi towarzyszyły zabawy na świeżym powietrzu przy muzyce, jedzeniu i siedzeniu.

Nukaseeds otrzymało również nagrodę za najlepsze stoisko w tym roku i cieszyliśmy się z nadchodzących nagród, ale niestety przyznano tylko jedną nagrodę, która trafiła do jednego z głównych sponsorów.

Z niecierpliwością będziemy czekać na przyszłoroczną imprezę i mamy nadzieję, że gromada z Ostrawy zaprosi nas ponownie. W międzyczasie zawsze możesz sprawdzić naszą ofertę nasion konopi.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Published by Jan Veselý

30/04/2023

Post a comment

Login
OR
Register
to make a comment