28/05/2021
Artykuły
Megatona
Przewodniki

Odmiana marihuany Megaton i dlaczego warto ją wybrać

Odmiana marihuany Megaton jest po prostu niesamowita. Jakie są zalety Megaton?

Jakie są główne zalety Megatonu?

Głównymi zaletami Megaton są wysoka wydajność i efekt jakości. Pomimo tego, że część odmiany Haze dojrzewa bardzo późno, Megaton jest zwykle gotowa do zbiorów w połowie października, co jest dobrym wynikiem dla większości Europy. Jeśli zapewni się jej odpowiednią opiekę i przestrzeń, Megaton stanie się ogromną rośliną, która zapewni niesamowite zbiory.

Podstawowy opis odmiany marihuany Megaton

Dziewczyna z odmiany marihuany MegatonJest to klasyczna feminizowana odmiana fotoperiodyczna. Odmiana marihuany Megatonzostała zaprojektowana, aby dać to, co najlepsze swojemu przyszłemu właścicielowi. Z tych nasion otrzymacie roślinę, która będzie pełna życia i da wam tyle plonów, że będziecie mogli zrobić mnóstwo olejków, nalewek i jeszcze zostanie wam wystarczająco dużo na wieczorne palenie. Odmiana ta jest również odpowiednia do produkcjiPhoenix Tears.

Unikalna treść

Megaton odmiana marihuany opakowanie 15 szt.Poza charakterystyką tej marihuanowej bestii, jest jeszcze jeden ważny czynnik, który należy wziąć pod uwagę, a mianowicie zawartość opakowania.

Megaton, jak wszystkie nasze odmiany marihuany, jest dostępny w czterech opcjach pakowania. Pierwszy z nich to pakiet trzyczęściowy. Znajdziesz tam nasiona marihuany w małym breloczku w kształcie bombki, małą naklejkę z logo odmiany i przypinkę. Druga, piątka, jest jakby lżejszą wersją tego, co następuje potem, ale nadal dostajesz naklejkę, bombkę i ładną zawieszkę z nazwą szczepu. A potem w dziesiątce dostajesz super wypasione pudełko z logo tej piękności. Poza wspomnianymi rzeczami, można tam znaleźć kolekcjonerską monetę, która sama w sobie jest łakomym kąskiem, a nie jakiś tani złom z pchlego targu. Następnie nadchodzi punkt kulminacyjny, a jest nim paczka piętnastu nasion marihuany. Ma w sobie wszystko, o czym wspomnieliśmy do tej pory. Absolutnym bonusem jestzłoty młynek z logo Nukaseeds. Ponownie, jest to świetna jakość wykonania i co najważniejsze otrzymujesz praktyczny przedmiot, który będziesz używał naprawdę często w przyszłości.

Kiedy weźmiesz to wszystko i umieścisz w jednym pakiecie, otrzymasz prawdziwy klejnot. Megaton to po prostu doskonała odmiana, która nigdy nikogo nie zawiedzie.

Chcesz zakosztować mocy Megatonu?Więc zrób to.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Published by Jan Veselý

28/05/2021

Post a comment

Login
OR
Register
to make a comment