28/06/2022

Odmiana marihuany Polaris – chcesz spróbować najnowszej, fotoperiodycznej odmiany indica?

Nasza najnowsza odmiana indica z domieszką purpury. Daj się oczarować tej wielkiej różnorodności. Odmiana marihuany Polaris czeka na Ciebie.

Z pewnością z niecierpliwością czekaliście na wieści od Nukaseeds i oto są. Na początek chcielibyśmy przedstawić Wam naszą nową odmianę konopi pięknej Polaris. Jest to nasza pierwsza czystej krwi fotoperiodyczna odmiana Indica.

Cechy charakterystyczne Polaris

logo odmiany konopi Polaris

Nasiona konopi Polaris oczarują Cię purpurowym odcieniem, cudownie słodkim aromatem i smakiem. Daje absolutnie doskonałe plony zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Polaris może wyprodukować 600 gramów z rośliny na zewnątrz lub w szklarni i do 1 grama na wat w uprawie wewnątrz, mimo że nie jest wymagająca pod względem składników odżywczych. Polaris może być zbierany na zewnątrz na przełomie września i października, a w pomieszczeniach zamkniętych w ciągu 2 miesięcy od momentu włączenia, ale można dodać dodatkowe 3-7 dni, aby zwiększyć purpurowy kolor. Ta odmiana indica jest bardzo odporna na stres i bardzo łatwa do cięcia, co sprawia, że nasiona konopi Polaris doskonale nadają się na rośliny mateczne. Efektem działania tej gwiezdnej rośliny indyjskiej jest silne odprężenie, ale bez nadmiernego uziemienia. Wywołuje duży apetyt, dzięki czemu jest przydatny w leczeniu zaburzeń odżywiania. Wspaniały, słodki owocowy aromat przypominający jagody przygotuje Cię na wspaniałe doznania smakowe, którym towarzyszą nuty haszyszu. Polaris pokaże ci właściwą drogę do indica o wyjątkowym smaku i pięknie.

Główne zalety odmiany konopi Polaris

  • szybka, stabilna i łatwa w uprawie odmiana indica
  • urzekający owocowy smak i aromat
  • zaskakująco wysokie plony
  • piękne purpurowe pąki
  • odpowiednie do produkcji żywicy, żywicy różanej i koncentratów żywicy Life Resin
  • skutecznie pobudza apetyt i dlatego jest odpowiedni do leczenia braku apetytu

Jak Ci się podoba odmiana marihuany Polaris?

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

28/06/2022

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy