07/03/2023

Przerwa na marihuanę – 7 oznak, że czas zrobić sobie przerwę

Czy uważasz, że przerwa na marihuanę to bzdura? Mamy kilka znaków, które mówią co innego. Zajrzyjcie, a może uznacie, że ta pauza jest naprawdę dobra.

Istnieje wiele powodów, aby zrobić sobie przerwę od palenia marihuany i być może myślisz o zrobieniu sobie przerwy od niej na jakiś czas, ale wydaje się to dziwne, ponieważ marihuana była twoim najlepszym przyjacielem od pierwszego dnia. Nie jesteś sam; to zupełnie normalne, że użytkownicy marihuany rezygnują na jakiś czas ze swojego ulubionego produktu. Jeśli zastanawiasz się, czy powinieneś ławkować pączka, sprawdź kilka z tych powodów, dla których powinieneś się wstrzymać.

Wydajesz za dużo pieniędzy na marihuanę.

Jednorazowe zakupy nie są tak drogie, ale te jednorazowe zamieniają się w dwanaście razy więcej, a pusty portfel wskazuje, że coś jest nie tak. Bardzo łatwo jest wydać setki na kilka gramów i kilka smakołyków lub koncentratów, a następnie spojrzeć na koniec miesiąca i stwierdzić, że można było kupić bilet lotniczy na Bali lub jeszcze lepiej pyszne ilości pałeczek mozzarelli.

resztki stawu

Ma pierwszeństwo przed obowiązkami, przerwa na konopie jest tu całkiem na miejscu

Powiedziałeś sobie, że po pracy jest dzień 1 operacji Powrót do siłowni, ale zamiast tego idziesz do domu, palisz jointy i mijasz na noc. Powiedziałeś sobie, że napiszesz ten biznesplan dziś wieczorem, ale to jedno uderzenie dla odrobiny inspiracji zamieniło się w 87 uderzeń prokrastynacji i teraz oglądasz 80. odcinek BBT. Miałeś zamiar spłacić tę kartę kredytową, ale nie dostaniesz jej aż do następnego miesiąca, ponieważ dostałeś zachcianki i zamówiłeś pyszną ilość pizzy dostarczonej prosto do ust.

Chociaż marihuana nie jest całkowicie odpowiedzialna za twoje lenistwo, taka przerwa może się przydać, aby wyeliminować pokusy i skupić się na kształtowaniu dobrych nawyków i byciu bardziej produktywnym.

Spędzaj cały swój wolny czas w pokoju

Aby zachować zdrowy rozsądek, potrzebujesz życia towarzyskiego. Twoi przyjaciele są ważni, a spotkanie z innymi ludźmi na zewnątrz ma znaczenie. Spędzanie całego czasu przy sprzęcie do dubbingu jest w porządku, ale tak samo jak przebywanie na świeżym powietrzu i spędzanie czasu z bliskimi. Jeśli twoja motywacja do wychodzenia z domu i robienia rzeczy z innymi słabnie, spróbuj ukryć swoje pudełko z dabbingiem na jakiś czas, abyś mógł wyjść ze swojej strefy komfortu i odnowić niektóre kontakty społeczne.

Za bardzo polegasz na kreatywności

Albo jesteś kreatywny, albo nie. Jeśli jesteś, to nie dlatego, że palisz, tylko dlatego, że jesteś utalentowany i wyjątkowy. Myślę, że związek między marihuaną a sztuką jest tak silny, że niektórzy twórcy uważają, że nie mogą tworzyć bez tego drugiego. Jeśli uzależniłeś się od niej tak bardzo, że nie potrafisz bez niej tworzyć, powinieneś na jakiś czas ochłonąć od niej, abyś mógł z czystą głową zobaczyć, do czego tak naprawdę jesteś zdolny.

Albo za bardzo się naćpałeś i musisz zrobić sobie przerwę na marihuanę.

Był taki czas w college’u, kiedy nie mogłem nawet powąchać blanta bez zemdlenia przez następne sześć godzin. Wyobraź sobie, że jesteś tym przyjacielem: za każdym razem, gdy się naćpasz, mijasz się na kanapie, a teraz masz ograniczone miejsce do siedzenia przez następne 360 minut. Jeśli jesteś zbyt naćpany i nie możesz się pozbierać, możesz potrzebować mniej silnej odmiany lub produktu, lub przynajmniej przyznać, że twoje ciało nie jest stworzone do wojny i musisz się uspokoić na jakiś czas, aby uporządkować swoje jednostki.

mężczyzna robi sobie przerwę na marihuanę

Albo Twoja tolerancja na marihuanę wzrosła za bardzo i naprawdę powinieneś zrobić sobie przerwę na jakiś czas

Czasami palisz tak dużo, że nie czujesz efektów tak mocno jak kiedyś. Jedynym sposobem na wzmocnienie się jest zrobienie sobie małej przerwy, aby nieco zresetować swoją tolerancję. Nawet tylko 24 godziny pomogą, ale cały miesiąc? Oooohweee, to będzie duża różnica.

Czujesz się winny z tego powodu.

Tak długo chciałeś zrobić sobie przerwę, a nawet rzucić palenie, że palenie wywołuje u Ciebie ogromne poczucie winy, bo czujesz, że uciekasz przed wyzwaniem. O tym uczuciu wie każdy, kto kiedykolwiek czuł, że musi rzucić palenie i przeorganizować swoje priorytety.

Robienie przerwy na konopie nie jest niczym złym, nawet jeśli może się to wydawać niewyobrażalnym wyczynem. Nadal możesz uprawiać lub próbować różnych przepisów na konopie, kupić dobre nasiona na następny sezon, a może pisać bloga o konopiach.

Zawsze jest jakiś sposób.

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

07/03/2023

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy