13/01/2023

Raport wzrostu Baba Jaga

Mamy raport z uprawy odmiany konopi Baba Yaga. Czy podoba Ci się praca tego początkującego hodowcy? Jest to dobra odmiana dla osób, które po raz pierwszy uprawiają autoflower na zewnątrz.

Witajcie ludzie,

Jeden z naszych klientów przygotował raport z uprawy odmiany Baba Yaga. Najwyraźniej była to jego pierwsza w życiu uprawa autoflowera na wolnym powietrzu, więc chciał się nam pochwalić, co bardzo nas cieszy i jesteśmy pewni, że wszystkim spodoba się jego raport.

Logo Baba Jaga

Charakterystyka

Liczba roślin: 4
Nawozy: Advanced Nutritients i Atami booster na fazę kwitnienia.
Szkolenie: brak
Okres uprawy: 3 czerwca – 13 sierpnia
Lokalizacja: Austria
Zbiory: 411 g łącznie
Smak: Owocowy
Aromat: cytrusowy

Działanie: Relaksujący

Faza wegetacyjna

Najwyraźniej faza wegetacyjna trwała 4 tygodnie. Na zdjęciach widać, że rośliny były bardzo obsługiwane, aby uzyskać jak najwięcej światła słonecznego. Prawdopodobnie rośnie w małym ogródku, ale nie ma potrzeby się tym zajmować.

Nie stosowano technik stresowych, czyli nie zginano i nie wiązano roślin, co jest zrozumiałe dla początkującego hodowcy.

Wzrost obu roślin był typowy dla autokwitnących, nie były ani zbyt duże, ani zbyt małe. Jednak jedna roślina wykazała lekki spadek, a druga bardzo szybki wzrost we wszystkich kierunkach.

Struktura krzaczasta jest oczywista.

Etap kwitnienia

Faza kwitnienia przyniosła ze sobą rozcieńczenie energii we wzroście pąków i można było zobaczyć, jak jasna zieleń stopniowo zmienia się w ciemne odcienie.

Kilkakrotnie trzeba było przenosić rośliny konopi w miejsca osłonięte, ponieważ silniejsze wiatry i deszcz były dość częste w tej strefie klimatycznej na przełomie czerwca i lipca.

Wspaniałą rzeczą w procesie uprawy było to, że roślinom nie zagrażały żadne widoczne szkodniki, oprócz miniarek liści. Niestety nie udało się zastosować żadnych środków przeciwko nim, co na zdjęciach trochę psuje ogólny widok roślin Baby Jagi.

Harvest

Chociaż jest on początkujący w uprawie konopi, musimy przyznać, że owoce jego pracy są bardzo ładne, a pąki odmiany Baba Yaga wyglądają wspaniale. Mamy nadzieję, że spodobała mu się jej uprawa i w przyszłym sezonie wróci z kolejnym raportem.

Czy podoba ci się praca naszego bezimiennego hodowcy? Jeśli tak, to Odmiana Baby Jagi już czeka na swoją następną. Czy to będziesz ty?

 

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Jan Veselý

13/01/2023

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy