11/03/2022
Artykuły
Zdrowie

Seks i marihuana ? Eksperci twierdzą, że pomaga kobietom osiągnąć orgazm

Marihuana jest magicznym składnikiem w związku, który sprawia, że pary doświadczają lepszego podniecenia, intymności i orgazmów. Wiele niezależnych badań potwierdza doświadczenia użytkowników marihuany z jej afrodyzjakalnym działaniem.

Hiszpańskie badania nad konopiami indyjskimi

Seks i marihuana
Seks i marihuana

Hiszpańscy badacze przeprowadzili badanie kwestionariuszowe wśród 274 osób, aby ocenić związek używania marihuany i alkoholu z doświadczeniami seksualnymi. Badanie wykazało, że osoby, które spożywają marihuana ocenia swoje doświadczenia seksualne, tj. pobudzenie i orgazm, lepiej niż osoby spożywające tylko alkohol lub nieużywające żadnej substancji uzależniającej.

Lepszy seks po marihuanie

Seks i marihuana
Seks i marihuana

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni i kobiety, którzy regularnie używają marihuany, oceniają swoje życie seksualne lepiej niż ci, którzy jej nie używają. Osoby używające marihuany opisują także lepszy stan pobudzenia i lepsze orgazmy (ale nie więcej) niż osoby nieużywające.

Jednak naukowcy są świadomość pewnych ograniczeń badania które należy wziąć pod uwagę. Stwierdzają oni, że „liczba uczestników badania jest stosunkowo niewielka, dlatego wyniki należy interpretować z ostrożnością. Ponadto badanie opiera się na danych uzyskanych od respondentów, więc odpowiedzi mogą nie odzwierciedlać dokładnie rzeczywistości.” Ponadto badanie dotyczyło tylko krótkotrwałego używania marihuany, podczas gdy badacze byliby bardzo zainteresowani tym, jak marihuana wpływa na życie seksualne młodych ludzi w dłuższej perspektywie.

Co mówią wcześniejsze badania

Seks i marihuana
badania nad konopiami indyjskimi

Niezależnie od ograniczeń hiszpańskiego badania, jego wyniki wydają się być zgodne z wcześniejszymi badaniami na ten temat i ogólnymi założeniami ludzi. Istnieją nawet specjalne odmiany marihuany, które są stosowane w celu zwiększenia libido.

  • Jedno z poprzednich badań wykazało, że 70% osób, które używają marihuany przed seksem, odczuwa większą przyjemność.
  • Inne badanie wykazało, że mężczyźni i kobiety, którzy używali marihuany codziennie, uprawiali o 20% więcej seksu w ciągu 30 dni poprzedzających badanie niż osoby, które nie używały marihuany.
  • W trzecim badaniu stwierdzono, że u homoseksualnych mężczyzn marihuana zmniejsza lęk przed stosunkiem, co prowadzi do bardziej intymnych doznań.
  • W czwartym badaniu stwierdzono, że marihuana pomaga kobietom przeżywać bardziej intensywne orgazmy.

Jak używać marihuany dla lepszego seksu?

Seks i marihuana gif
Seks i marihuana

Pomimo coraz większej liczby dowodów na korzystny wpływ marihuany na życie seksualne, niektórzy twierdzą, że jest dokładnie odwrotnie. Marihuana hamuje libido i erekcję. To nie jest zaskakujące, ponieważ każda osoba inaczej reaguje na kannabinoidy. Zależy to również od odmiany i dawki.

Wybierz właściwą odmianę

produkty nukaseeds
Produkt Nuka

Seks i marihuana – Każda odmiana ma nieco inne działanie. Niektóre sprawią, że będziesz szczęśliwy, kreatywny lub pobudzony seksualnie… Generalnie sativa (Paradox, Megatuna) działa lepiej niż indica, jeśli chcesz uprawiać „upalony seks”. Nie należy wybierać mieszanek, które powodują senność, lenistwo lub niepokój.

Zacznij od małej dawki

Zacznij od małej dawki
Mariuhana

Każdy inaczej reaguje na marihuanę, dlatego nie zmuszaj siebie i partnera do zażywania takich samych lub dużych ilości marihuany.. Uzyskanie haju jest procesem stopniowym, więc nie należy spożywać dużych ilości zbyt szybko. Zacznij od mniejszej dawki i ewentualnie „podsycaj” swój stan później.

Używaj dużej ilości środka smarującego

Seks i marihuana
Seks i marihuana

Seks i marihuana – wszyscy znamy uczucie „suchości” w ustach po paleniu marihuany. Szklanka wody to naprawi. Marihuana może jednak wysuszać także inne błony śluzowe, dlatego podczas stosunku waginalnego i analnego należy używać lubrykantu. Istnieją również smary z wyciągami z konopi 🙂

Wolę palić niż jeść

Seks i marihuana
seks i marihuana

Mówimy o spożywaniu marihuany, ale mówimy o paleniu, a nie o jedzeniu marihuany. Żywność zawierająca THC jest nieprzewidywalna i nigdy nie wiadomo, kiedy można się naćpać, a kiedy za dużo. Decyduj się na to tylko wtedy, gdy dobrze znasz produkt i potrafisz go przedstawić.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno nasiona feminizowane, jak i automatycznie kwitnące, a także specjalną odmianę konopi CBD. Wszystkie nasiona marihuany z Nukaseeds są najwyższej jakości, świeże, sprawdź nasze odmiany.

Niezależnie od tego, co robisz, bądź bezpieczny i baw się dobrze!

Nukaseeds logo
logo nukaseeds

Źródło artykułu : softsecrets

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Published by Blood

11/03/2022

Post a comment

Login
OR
Register
to make a comment