12/04/2022

Wspaniała wiadomość! Nukaseeds jest w magazynie Legalizace

Wspaniała wiadomość! Nukaseeds jest w magazynie legalizacyjnym. W pierwszym numerze na rok 2022 można przeczytać o nas. Przejdźmy do rzeczy.

zapowiedź czasopisma legalizacja marihuany

W nowym, kwietniowym numerze magazynu Legalizace znajdziecie profil naszego banku nasion marihuany Nukaseeds wraz z małym wywiadem. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio w czasopiśmie, które można zaprenumerować lub kupić w wersji elektronicznej lub drukowanej.

nuka seeds team cannafest stand 2021 magazyn legalizacja Robert Veverka

W Czechach z pewnością nie mogliście się doczekać nowego numeru czasopisma Legalizace, którego wydanie zostało opóźnione z powodu absurdalnego procesu sądowego, z którym zmaga się wydawca.

Z wydawcą Legalizace, panem Robertem Veverką, spotkaliśmy się osobiście na naszym stoisku na Cannafest 2021, gdzie prezentowaliśmy nasze nasiona konopi. Podczas naszej rozmowy wspomniał o niezrozumiałym zarzucie skierowanym pod adresem Legalizacji. Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i że nasz ulubiony magazyn poświęcony stylowi życia z konopiami pokona tę przeszkodę bez szwanku. Trzymamy za nich kciuki.

www.magazin-legalizace.cz

Logo banku nasion Nuka Seeds

Ten post jest również dostępny w: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Opublikowany przez Kotelnik

12/04/2022

Dodaj komentarz

Zaloguj
lub
Zarejestruj
na pisanie komentarzy